System oceny postów

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

Re: System oceny postów

Post autor: forumowicz »

Adminie myślę że żle zostałam zrozumiana ,przyznawanie punktów jest prawdziwą przyjemnością :D natomiast nie musi być powszechnie wiadome kto komu ,ponieważ ja to wiem zaglądając w swój panel. ;)
Myślę adminie że wiesz co chcę powiedzieć ,nie udawaj... :lol:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: System oceny postów

Post autor: administrator »

No właśnie nie wiem. Rozumiem, że gdyby były dostępne punkty ujemne, to przez widoczność kto dał komu minusa można by się komuś "narazić" ale za plusy?
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: System oceny postów

Post autor: andrzej1955 »

Mam bardzo dużo wolnego czasu i....nie wiem czy to mój sprzęt,serwer, czy Twoja zmiana decyzji-stukam w przyznane punkty i......nic, czyżby tajne przez poufne jak niektórzy sobie życzyli :?: :?: :?: nawiasem mówiąc niektóre o bardzo bogatej treści........przedrukowane z.....netu :lol: :ugeek: :roll: coraz bardziej podobają mi się te reguły ;) :lol:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: System oceny postów

Post autor: administrator »

Sprawdziłem i wszystko wydaje się działać prawidłowo. Są gwiazdki, są słoneczka, są punkty, klikam w Twoją listę, rozwija się. Spróbuj wykasować cache przeglądarki, np. w Firefox menu Historia -> Wyczyść historię przeglądania -> zaznacz Pamięć podręczna (resztę pozostaw niezaznaczoną) -> kliknij Wyczyść teraz

Czy ktoś jeszcze ma taki kłopot?
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: System oceny postów

Post autor: administrator »

Natomiast nie jestem pewien o co chodzi w drugim członie Twojej wypowiedzi.
nawiasem mówiąc niektóre o bardzo bogatej treści........przedrukowane z.....netu :lol: :ugeek: :roll: coraz bardziej podobają mi się te reguły
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: System oceny postów

Post autor: medi »

Podziękowania za posty :D Dziękuję ,teraz już nikt nie będzie mógł powiedzieć ,że mam marną reputację ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: System oceny postów

Post autor: Sloneczko »

Adminie :kwiat: bardzo ładnie to ująłeś: "podziękowania za posty". nic dodać , nic ująć. Faktycznie...ta reputacja całkowicie nie pasowała nam TUTAJ :D
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: System oceny postów

Post autor: andrzej1955 »

Pamięć wyczyszczona zgodnie z Twoją instrukcją -nie reaguje na stuknięcie w przyznane punkty, ale to nie problem, reputacja zamieniona na bardzo sensowne i ludzkie określenie , pozdrawiam
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: System oceny postów

Post autor: administrator »

Andrzeju, czy próbowałeś otworzyć stronę w innej przeglądarce niż na co dzień używasz? Najbardziej popularne to IE, FF, Chrome, Opera. Przetestowałem i wszystko działa. Nikt też nie zgłosił podobnego problemu.
A co do oceny postów...
Trochę nad tym musiałem pomyśleć, tyle opcji przychodziło do głowy :D niestety brak czasu (dziecko w szpitalu) też nie pozwala zrobić wszystkiego szybko, staram się jednak zawsze w jakiś sposób reagować na Wasze prośby czy sugestie (oczywiście nie wszystkie życzenia spełnię :D ). Także cieszę się Andrzeju, że jesteś zadowolony z obecnie funkcjonującego określenia.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: System oceny postów

Post autor: administrator »

Jeszcze jedno przyszło mi do głowy. Być może masz wyłączoną obsługę JavaScript. Niektóre fragmenty forum korzystają z języka JavaScript i musi on być włączony by wszystko działało prawidłowo. M.in. okienko z listą podziękowań jest wywoływane za pomocą Javy.
W FireFoxie sprawdź w menu Opcje -> karta Treść -> Włącz obsługę języka JavaScript -powinno być zaznaczone, jeśli nie jest nie wszystko będzie działać prawidłowo.
Zablokowany