System oceny postów

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: System oceny postów

Post autor: administrator »

Tak, odpowiedziałem w kolejności zadawania pytań w poprzednim poście - czyli drugi akapit ;)

Przy poście na który można głosować powinna być widoczna ikonka kciuka w górę i liczba plusów.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: System oceny postów

Post autor: andrzej1955 »

Zgadzam się z Selene ,że sformułowanie -reputacja jest niefortunne, powiem więcej, przyniesie więcej szkody niż pożytku, proponuję to usunąć i to szybko bo jest to niezdrowe- oczywiście według mnie :!: pozdrawiam :!:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: System oceny postów

Post autor: administrator »

Dziękuję za opinię Andrzeju.
System pozostanie, zbyt dużo nad tym pracowałem. Może co najwyżej zmienię nazwę np. na "Zasługi", chodzi o to by promować dobre merytorycznie posty i autorów.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: System oceny postów

Post autor: administrator »

Proszę o dalsze opinie w tym temacie.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: System oceny postów

Post autor: medi »

No tak ,tylko za merytoryczne teksty ...a my za pisanie "pierdół " dostaniemy figę z makiem ,a przecież to my jesteśmy "solą" tego forum :cry: :cry: :cry: :cry:
forumowicz

Re: System oceny postów

Post autor: forumowicz »

administrator pisze:Proszę o dalsze opinie w tym temacie.
I po co mamy pisać opinie jak Administrator postanowił że ta funkcja pozostaje.......przecież nic to nie zmieni,to takie demokratyczne :| .Jestem za... a nawet przeciw ;)To moja opinia......ale na boga darujmy sobie te sumowanie kciuków.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: System oceny postów

Post autor: medi »

administrator pisze:Meduzo, ewentualnie zrobię tak by można było ocenić sam post w dziale plotkarskim ;) i poetyckim, ale by nie miał on wpływu na reputację forumowicza.
Dziękuję adminie ,dobre i to :kwiat: Za nasz trud w podtrzymywanie życia na forum należy nam się ....beczka piwa w Ciechocinku na przykład :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: System oceny postów

Post autor: medi »

I to Ty powinieneś być sponsorem :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: System oceny postów

Post autor: forumowicz »

Administrator napisał cytuję....chodzi o to by promować dobre merytorycznie posty i autorów......no właśnie gdyby to miało tak działać to było by pięknie,ale już są oceniane wpisy dla samych wpisów,nie koniecznie cokolwiek wnoszące w dany temat a to dopiero początek.Zgadzam się również z p.Andrzejem odnośnie słowa reputacja.Ja osobiście nie chcę budować mojej reputacji na podstawie ilości wzniesionych kciuków .
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: System oceny postów

Post autor: medi »

administrator pisze:Meduzo, ewentualnie zrobię tak by można było ocenić sam post w dziale plotkarskim ;) i poetyckim, ale by nie miał on wpływu na reputację forumowicza.
Może zamiast kciuków to będą uśmiechnięte japki :D
Zablokowany