Urodziny

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Urodziny

Post autor: administrator »

Uruchomiłem usługę powiadamiania o urodzinach forumowiczów.
Jeśli Forumowicz skonfiguruje tę funkcję, informacja o obchodzonych urodzinach pojawi się w dniu tychże, na pierwszej stronie forum zaraz pod listą działów. Jeśli podacie datę łącznie z rokiem urodzenia, w nawiasie będzie widoczne które to urodziny. Jeśli roku nie podacie będzie jedynie info, że są urodziny bez informacji które to.
Aby włączyć funkcję należy przejść do: Panel użytkownika -> Profil -> Profil -> Urodziny
a następnie ustawić datę urodzin i kliknąć Wyślij.

Uwaga, informacja ta będzie jawna przynajmniej w dniu urodzin, także proszę rozważnie zdecydować, czy chcecie o dacie swoich urodzin poinformować innych forumowiczów i być może otrzymać od nich życzenia ;) czy lepiej może nie ujawniać wieku.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Urodziny

Post autor: medi »

Wystarczy dzień i miesiąc ...my kobiety nie lubimy jak się nam w metryke zagląda :lol: :lol: :lol:chyba że wszystkim kobietom obligatoryjnie adminku 18tke wpiszesz :mrgreen:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Urodziny

Post autor: Sloneczko »

Meduzka :kwiat: nawet tutaj żeś wlazła?????? :lol: :lol: :lol: :lol: A z drugiej strony to masz rację. Adminku :serce: moze bez tego roczku co?????? Wystarczy dzień i miesiąc :D
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Urodziny

Post autor: administrator »

Ależ napisałem drogie Panie, że roku nie potrzeba podawać i tak zadziała. A po co blokować? Może ktoś zechce podać i rok? :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Urodziny

Post autor: Sloneczko »

:lol: :lol: :lol: :lol: Adminku kochany :serce: a wcale nie mam włosów blond ...... teraz doczytałam....ale jaja :lol: :lol: :lol:
Oj pozdrawiam cie strasznie ....... :lol: :lol: :lol: :lol: wiesz o czym mówię :lol:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Urodziny

Post autor: medi »

Słoneczko ....kochany adminku :?: :?: Czy to nie w temacie:Czy mozna się zakochac na forum ?.....powinno być? ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24937
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Urodziny

Post autor: Sloneczko »

meduza46 pisze:Słoneczko ....kochany adminku :?: :?: Czy to nie w temacie:Czy mozna się zakochac na forum ?.....powinno być? ;) :lol: :lol:
:lol: :lol: Meduzka :kwiat: kochany Adminek :serce: na pewno mi wybaczy :lol: :lol: ....mam nadzieję :roll:
ODPOWIEDZ