Podwójne posty

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
forumowicz

Podwójne posty

Post autor: forumowicz »

Dobry wieczór adminie :kwiat: piszę post ,klikam raz tylko wyślij a ukazują sie 2 takie same.
O co chodzi?
Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Podwójne posty

Post autor: administrator »

Kruszynko, jak widzę zdarza się to czasem niektórym forumowiczom. Być może przyczyną są "śmieci" w pamięci podręcznej przeglądarki (cache). Bardzo więc proszę wyczyścić cache przeglądarki.
W Firefoxie jest to w menu: Historia->Wyczyść historię przeglądania->Pamięć podręczna: zaznaczyć i kliknąć Wyczyść, lub też wyczyścić wszystko (wyczyści całą historię przeglądarki łącznie z zapamiętanymi formularzami, hasłami itp. i wyloguje użytkownika z forum, trzeba ponownie się zalogować).
W IE Opcje internetowe->Ogólne->Historia przeglądania Usuń->Tymczasowe pliki internetowe i pliki witryn sieci Web: zaznaczyć i kliknąć Usuń.

Mam nadzieję, że pomoże, proszę o info czy zadziałało. A zresztą będę widział ;)

p.s.
Kruszynko, jedna sprawa, jeden wątek. Nie dopisujcie się proszę do zupełnie innych tematów bo pytanie o napis "online" nie ma nic wspólnego z pytaniem o podwójne wpisy. Tak będzie łatwiej i przejrzyściej.
forumowicz

Re: Podwójne posty

Post autor: forumowicz »

Witaj adminie tak to prawda z tworzeniem nowego tematu dot.problemów :oops:
Natomiast już jest ok.
Dziękuję i pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Podwójne posty

Post autor: forumowicz »

Wszystko wyczyściłam i znów pojawił się problem ,to tak co przy którymś poście nie zawsze .Dzisiaj pisałam juz i było ok a teraz znów są po 2 takie same :o
forumowicz

Re: Podwójne posty

Post autor: forumowicz »

Witam Adminie i znów ukazują sie moje posty podwójnie i potrójnie :roll: :o :lol:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Podwójne posty

Post autor: administrator »

Błąd jest gdzieś w systemie forum ale pojawia się w sposób zupełnie nieoczekiwany jedynie u niektórych osób. Podejrzewam ciągle cache przeglądarek użytkowników, bo jego kasowanie pomaga przynajmniej na jakiś czas.
ODPOWIEDZ