opinie o kurortach sanatoryjnych i kuracjuszach

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: opinie o kurortach sanatoryjnych i kuracjuszach

Post autor: darek »

SUPER pomysł naszego Maxa
Osobiście poszedłbym dalej jeżeli Pan Administrator pozwoli i zrobiłby pod stronę.
Max podał temat ;

Opinie o kurortach sanatoryjnych

i taka kategorię bym zostawił
OPINIE o miejscowościach co i gdzie
Przyjeżdżamy do nowych Miast ,Miasteczek i....
co robić w pierwsze popołudnie ,wieczór
Nie znamy jeszcze Nikogo ?
A turnus trwa tylko 21 dni wiadomym jest ,że po tygodniu poznajemy miejsca KULTOWE , miejsca w których wypada się pokazać czy po prostu być.
Proponuję zrobić swoisty katalog miast uzdrowiskowych-sanatoryjnych i ,aby nie stwarzać zamieszania utworzyć bo już taki wykaz jest podstrony Narzucony przez Pana administratora i aby miasto NIE POWTARZAŁO się.
zapewniam ,że wiedza ,która przekazuje nam Pan Google nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością
Osobiście udzieliłbym kilku wskazówek n/temat Kołobrzegu czy Ustronia
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: opinie o kurortach sanatoryjnych i kuracjuszach

Post autor: administrator »

W planach jest utworzenie działu "uzdrowiska". W nim będą oddzielne poddziały dla każdego z uzdrowisk, a przynajmniej dla tych popularniejszych na początek. Każdy z poddziałów będzie zorganizowany mniej więcej tak jak pilotażowy "fanklub Lądka". Zresztą on też trafi do działu "uzdrowiska".
Planuję wykonać to w najbliższym czasie, tak więc liczę na jeszcze odrobinę cierpliwości, a potem zapraszam do pisania.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7809
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: opinie o kurortach sanatoryjnych i kuracjuszach

Post autor: darek »

Przeczytałem wszystkie posty na temat Lądka i jestem pod WRAŻENIEM
Gdyby udało się skatalogować pozostałe miejscowości uzdrowiskowe byłby to Super przewodnik dla potencjalnych Kuracjuszy w nowych Miastach można było by wcześniej zapoznać się z opiniami i zapewne było by łatwiej w tych pierwszych dniach.
Oczywiście jest i pytanie czy Pan Administratorze będzie CENZOREM TEGO CO ZOSTANIE TAM NAPISANE myślę tutaj o tematach nie dotyczących TEMATU!!!
A może tak katalogowanie wg alfabetu od literki ..A?
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23792
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: opinie o kurortach sanatoryjnych i kuracjuszach

Post autor: grazynamackowiak »

Witam fAN-KLUB LĄDEK ZDRÓJ skatologujcie miejscowości uzdrowiskowe najlepiej od litery A alfabetu będzie sprawiedliwie potencjalnie przewodnik kuracjuszy po uzdrowiskach ja już swój mam a inni nie , niektórzy są nawet pod wrażenieniem a to dopiero początek .pozdrawiam
ODPOWIEDZ