problemy z odpowiedzią.... BIS ( bo pierwszy temat zamkniety

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
adrem
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 23 maja 2014 09:30
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 0

problemy z odpowiedzią.... BIS ( bo pierwszy temat zamkniety

Post autor: adrem »

szanowny(a) administratorze... jestem nowym forumowiczem a do sanatorium (jak się uda) pojadę po raz pierwszy... nie mogę się zatem wypowiadać w tematach i sprawach gdzie wymagana jest nabyta w bojach sanatoryjna wiedza...jako "świeżak" czytam wypowiedzi bywalców sanatoriów i forum i chylę czoła przed znawstwem tematów przez admina i forumowiczów.... cóż.. nie mając nic do powiedzenia w tematach jw... chciałem błysnąć perłami dowcipu w w dziale " na każdy temat" ale niespodzianka..jedyny temat. z całego forum gdzie mógłbym podyskutować dla mnie jest zamknięty...... jestem zaskoczony bo akurat działy gdzie rozmawia się ogólnie i o niczym na innych forach są akurat ogólnie dostępne....
To twoje forum adminie..możesz ustalać zasady jakie chcesz..ale akurat mi "dziwno"... nie wiem czego się obawiasz ale z innego posta doczytałem , ze to działalność przemyślana i celowa ??? chętnie poznam motywy...chociaż nie zdziwię się gdy mój temat (post) zostanie wycięty....( ot na ludzkie słabostki patrze z życzliwością)
Póki co pozdrawiam forumowiczów
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24964
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: problemy z odpowiedzią.... BIS ( bo pierwszy temat zamkn

Post autor: Sloneczko »

Witaj Adrem :kwiat: napisz kilka postów w najważniejszym dziale o sanatorium i uzdrowiskach i po pewnym czasie będziesz miał możliwość pisania w innych tematach. Musisz napisać kilka postów w tych działach. Życzę ci powodzenia :D
Ps. Admin :kwiat: wie co robi :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: problemy z odpowiedzią.... BIS ( bo pierwszy temat zamkn

Post autor: Selene »

Witaj adrem :)

Napisz proszę który to temat został zamknięty :?:

Pozdrawiam :)
adrem
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 23 maja 2014 09:30
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 0

Re: problemy z odpowiedzią.... BIS ( bo pierwszy temat zamkn

Post autor: adrem »

Witaj Słoneczko i Selene ..... :-) ... ironia polega na tym, ze w wątkach sanatoryjnych niewiele mam do powiedzenia bo jak na razie temat ten jest mi zupełnie obcy :-) .... za to w tematach poza sanatoryjnych..wiec "na każdy temat" (jako osoba nieco letnia) całkiem niezły ze mnie dyskutant :-) ... chętnie poznałbym tok myślenia osoby , która każe mi pisać w watkach w których z racji niewiedzy pisać nie mogę natomiast tam gdzie miałbym coś do powiedzenia mam "szlaban".... jeśli argumenty admina okazałyby się przekonujące potrafię je zrozumieć i przeprosić "za awanturnictwo :-) ".... nie lubię szlabanów na zasadzie "nie bo nie ".

Mogę domyślać się, że powodem jest to, iż w tematach ogólnych trudniej zapanować nad poziomem rozmowy ...a zdarzyć się mogą również dyskusje ze swą ostrością przesadzające .... ale od czego wówczas są ostrzeżenia admina bądź wykluczenie forumowicza poprzez zbanowanie.

Odnośnie zamknięcia tematu...był taki o podobnym tytule (" Problemy z odpowiedzią " bez BIS )a nie mogłem w nim się dopisać bo doczytałem, ze jest "zamknięty"..dlatego założyłem nowy....

pozdrawiam i dzięki za odzew
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: problemy z odpowiedzią.... BIS ( bo pierwszy temat zamkn

Post autor: administrator »

Miałem już nie odpowiadać bo nie jest to kwestia techniczna..... ale kwestia polityki forum wobec nowych forumowiczów. Forum NS to forum tematyczne, gdzie dział "plotkarski" Na każdy temat, mimo, że o dużej wadze objętościowej jest jedynie dodatkiem do głównych działów sanatoryjnych. Polityki tej nie zmieniam więc przekonywanie mnie w tym zakresie nie ma sensu.
Mimo wszystko zapraszam do działów sanatoryjnych.
Pozdrawiam
Zablokowany