Dlaczego nie mogę oceniać postow?

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Dlaczego nie mogę oceniać postow?

Post autor: iwcia »

Witam Pana Admina :)
Od pewnego czasu ( jakieś dwa tygodnie ) nie moge ocenić żadnego postu.Podczas kliknięcia "oceń post" strona tylko przesuwa mi sie do gory,bez mozliwości dodania punktu.
Prosże o pomoc w tej sprawie.
Dziękuję i pozdrawiam :kwiat:
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dlaczego nie mogę oceniać postow?

Post autor: iwcia »

Dodam jeszcze,że nie pokazuje mi sie informacja o tym,że otrzymuje oceny od innych osób.
Zeby sprawdzic ktore moje posty zostały ocenione i przez kogo, muszę wejśc w panel użytkownika.
Bardzo prosze o odpowiedz, jak to naprawic. :kwiat:
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dlaczego nie mogę oceniać postow?

Post autor: anusia153 »

Iwcia zobacz w panelu użytkownika na zakładce "oceny/podziękowania" z listy po lewej stronie wybierz "preferencje" i ustaw sobie podziękowania- Powiadomienia:
"Włącz powiadomienia o nowych ocenach postów (opcja ta nie ma wpływu na powiadomienia za pośrednictwem prywatnych wiadomości)." Pozdrawiam :kwiat:
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dlaczego nie mogę oceniać postow?

Post autor: iwcia »

Dziekuje anusia153 :serce: Zaraz sprobuje :)
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dlaczego nie mogę oceniać postow?

Post autor: iwcia »

Niestety moj problem ma chyba inne przyczyny.Mam wciąż włączone powiadomienia o ocenach.Jednak nic z tego. :( Wcześniej ocenialam posty i dostawalam powiadomienia.Ale od dwoch tygodni cos sie "popsuło" ;)
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Dlaczego nie mogę oceniać postow?

Post autor: administrator »

Podejrzewam, że błąd może istnieć w przeglądarce użytkownika. Mechanizm ocen jest podatny na zawartość pamięci podręcznej (cache) przeglądarki.
Zatem bardzo proszę wyczyścić cache przeglądarki.
W Firefoxie jest to w menu: Historia->Wyczyść historię przeglądania->należy zaznaczyć "Pamięć podręczna" i kliknąć Wyczyść, lub też wyczyścić wszystko (wyczyści całą historię przeglądarki łącznie z zapamiętanymi formularzami, hasłami itp., po takiej operacji przeglądarka nie będzie podpowiadała zawartości pól formularzy i haseł jeśli takie były używane proszę więc z rozwagą).
W IE Opcje internetowe->Ogólne->Historia przeglądania Usuń->Tymczasowe pliki internetowe i pliki witryn sieci Web: zaznaczyć i kliknąć Usuń.
Mam nadzieję, że pomoże, proszę o info.
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dlaczego nie mogę oceniać postow?

Post autor: iwcia »

Uprzejmie informuje,że zastosowalam się do zaleceń Admina :) i pomogło :D
Teraz zpowrotem jestem użytkownikiem forum NS w pełnym zakresie :D .
Dziekuje bardzo :kwiat:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dlaczego nie mogę oceniać postow?

Post autor: basiat »

administrator pisze:Podejrzewam, że błąd może istnieć w przeglądarce użytkownika. Mechanizm ocen jest podatny na zawartość pamięci podręcznej (cache) przeglądarki.
Zatem bardzo proszę wyczyścić cache przeglądarki.
W Firefoxie jest to w menu: Historia->Wyczyść historię przeglądania->należy zaznaczyć "Pamięć podręczna" i kliknąć Wyczyść, lub też wyczyścić wszystko (wyczyści całą historię przeglądarki łącznie z zapamiętanymi formularzami, hasłami itp., po takiej operacji przeglądarka nie będzie podpowiadała zawartości pól formularzy i haseł jeśli takie były używane proszę więc z rozwagą).
W IE Opcje internetowe->Ogólne->Historia przeglądania Usuń->Tymczasowe pliki internetowe i pliki witryn sieci Web: zaznaczyć i kliknąć Usuń.
Mam nadzieję, że pomoże, proszę o info.
Nie pomogło......Mój problem polega na tym, ze mogę oceniać, ale nie widzę od razu, czy mój plusik został dodany- robię to na ślepo. Dopiero po ponownym wejściu na stronę widzę, że dodałam. Podobnie jest z odczytaniem, kto jeszcze ocenił jakis post- po prostu nie widzę, przy najeżdżaniu i klikaniu w" oceń post". A przedtem chodziło jak w zegareczku:((
Awatar użytkownika
jurek475
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 613
Na forum od: 29 sty 2014 11:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Bezpieczne logowanie przez HTTPS

Post autor: jurek475 »

mam problem z dokonaniem oceny postow.
Na czym polega problem
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24603
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Dlaczego nie mogę oceniać postow?

Post autor: ewasz »

Nie wiem jaka jest tego przyczyna ale u mnie ten problem występuje okresowo przez dwa trzy dni i potem wszystko wraca do normy ;)
ODPOWIEDZ