Problemy z logowaniem

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Problemy z logowaniem

Post autor: jacky6 »

korzystam naprzemiennie Explorera i Mozilli ...
w zależności od portalu względnie forum...
w przypadku N-S to Explorer wystarcza...
aczkolwiek musiałem sie na tym forum pożegnać z Tiny-picem a nauczyć się zmniejszacza...
ale wsłuchuję a raczej wczytuję się w porady Admina, choć nieraz zanim się połapię,upływa sporo czasu...
......
korzystam z okazji - zgłaszając jeden problem ( drugi przy kolejnej okazji )...
próbując wysłać posta z smartofonu ( Nokia 520 ) zamiast go zapisać - wywalało mnie a post szedł w kosmos...
wiem, że istnieją wersje dla kompów stacjonarnych i dla mobilnych ...
czy cuś takiego dotyczyć może ( choćby nawet w przyszłości ) forum N-S ?
...
PS - kieliszeczek nalewki - może być "waleriana - zdrój" dla Imć Barona...
...
:mrgreen: :ugeek:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: stokrotka »

Rachel pisze:Jeszcze na chwilę wróciłam bo chcę coś podpowiedzieć Baronowi14 jeśli tu jeszcze jest. Otóż ja usunęłam całą historię dopiero wówczas zadziałało. Wcześniej gdy usunęłam wg instrukcji admina nie działało, a używam Chrome.
Skorzystałam z Twojej podpowiedzi i dopiero gdy usunęłam historię z 4 msc zadziałało :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: jacky6 »

stokrotka pisze:
Rachel pisze:Jeszcze na chwilę wróciłam bo chcę coś podpowiedzieć Baronowi14 jeśli tu jeszcze jest. Otóż ja usunęłam całą historię dopiero wówczas zadziałało. Wcześniej gdy usunęłam wg instrukcji admina nie działało, a używam Chrome.
Skorzystałam z Twojej podpowiedzi i dopiero gdy usunęłam historię z 4 msc zadziałało :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ale się "kurzu" uzbierało .... :lol:
nie ma to jak dobry "zelmer"...
netowy...
i nie nerwowy ....
:ugeek: :ugeek:
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: administrator »

Tak, zgadza się drogie Panie. IE i FireFox domyślnie podpowiada by usunąć wszystko i to jest ok, a Chrome domyślnie podpowiada by usunąć tylko ostatnią godzinę, a to nic nie daje, trzeba wszystko. Dlatego, w którymś poście specjalnie dla Barona dopisałem by usunął całość.
Brawa dla dociekliwych i uważnych :)
Pozdrawiam
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: baron14 »

administrator pisze:Tak, zgadza się drogie Panie. IE i FireFox domyślnie podpowiada by usunąć wszystko i to jest ok, a Chrome domyślnie podpowiada by usunąć tylko ostatnią godzinę, a to nic nie daje, trzeba wszystko. Dlatego, w którymś poście specjalnie dla Barona dopisałem by usunął całość.
Brawa dla dociekliwych i uważnych :)
Pozdrawiam
Dociekliwy Admin ja zawsze usuwam cała Historię nie tylko ostatnie parę dni nie pomogło nawet skanowanie kompa bo nic nie wykryło jeśli miał byś choć ciut honoru to byś przyznał że zawaliłeś na całej linii , ale do tego trzeba mieć HONOR szkoda że z usunięciem problemu czekałeś cały dzień :evil: :evil: :evil: ALE LEPIEJ PÓZNO NIŻ WCALE
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Problemy z logowaniem

Post autor: administrator »

Temat uważam za wyczerpany. Receptura rozwiązująca problem jest podana w pierwszym poście wątku i działa.
Zablokowany