Kto z lubelskiego NFZ ?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: MegiMar »

Moje skierowanie z nr 550 nadal oczekujące, 🤞za wiosenny przydział dla wszystkich oczekjących 🙂🌞
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: p-siak »

Jeszcze bez skierowania? To my pewnie tak samo-u nas wczoraj było coś 630.Pozdrawiam.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: MegiMar »

547 i tydzień zamknięty, 🤗 może w przyszłym rozstrzygnie się kiedy i gdzie? A może Ktoś ma przecieki z u źródła i zechce się tu podzielić info, gdzie z lubelskiego wysyłają na górne drogi oddechowe❓
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: henrys66 »

W zeszłym roku proponowali mi Rabkę ,Świnoujście i koniec końców pojechałem w maju do Wysowej.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: MegiMar »

Dziękuję za info...z wielką chęcią wybrałabym Świnoujście, tylko mam wrażenie, że NFZ mnie nie zapyta, a przydzieli wg rozdzielnika 😪 możesz podpowiedzieć co uczynić, by dostać ten morski kurort?
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: henrys66 »

Pierwszy przydział otrzymałem do Rabki , ale zrezygnowałem bo zależało mi na Wysowej .Zadzwoniłem i nawiązałem kontakt z bardzo miłą panią w dziale sanatoria. Uzasadniłem czemu zależy mi na Wysowej i poprosiłem o przydział ze zwrotów. Po kilku dniach pani zadzwoniła z propozycją Świnoujścia powiedziałem że dalej czekam na Wysową i za kilka dni miałem Wysową. Jak będziesz zainteresowana to w prywatnej wiadomości wyślę Ci nazwisko i nr. tel do tej pani. (skierowanie poszpitalne).
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: MegiMar »

Dzień dobry, Henry, zdecydowanie jestem zainteresowana, zapewne w nadchodzącym tygodniu mogę spodziewać się przydziału, tylko mnie obsługuje chełmski oddział lubelskiego NFZ i nie wiem, czy ta miła pani coś pomoże, ale zawsze Lublin, to nadrzędna instytucja, więc warto spróbować, pozdrawiam, Megi
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: MegiMar »

henrys66 pisze: 12 sty 2019 19:16 Pierwszy przydział otrzymałem do Rabki , ale zrezygnowałem bo zależało mi na Wysowej .Zadzwoniłem i nawiązałem kontakt z bardzo miłą panią w dziale sanatoria. Uzasadniłem czemu zależy mi na Wysowej i poprosiłem o przydział ze zwrotów. Po kilku dniach pani zadzwoniła z propozycją Świnoujścia powiedziałem że wyślęCinazwiskoinr/quote]
Dziękuję za info, dokładnie, tak jak napisałeś, ale warto spróbować, pozdrawiam
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: ricolo666 »

Wlasnie otrzymalem przydzial do Wienca Zdroj ,niewiem co o tym sadzic ,dobrze czy zle???? :?
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: ricolo666 »

MegiMar pisze: 11 sty 2019 13:40 Moje skierowanie z nr 550 nadal oczekujące, 🤞za wiosenny przydział dla wszystkich oczekjących 🙂🌞
Witaj Megi ,jak kolejka ?masz juz cos?
ODPOWIEDZ