Koronawirus - czy odesłać skierowanie?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Koronawirus - czy odesłać skierowanie?

Post autor: Małgosia69 »

Zbyszku też tak myślę, tym bardziej,że nadal cisza ze strony Szpitala. Napisałam dzisiaj maila z zapewnieniem chęci wyjazdu również w innym możliwym terminie. A co będzie, to zobaczymy. Mam nadzieję,że świat się jeszcze nie skończy i jeśli nie tam i nie teraz ,to pojadę jeszcze kiedyś na rehabilitację . Czego Tobie i sobie życzę, bo to by znaczyło,że życie wróciło do normy. I nasze pogaduchy i spory, gdzie warto, gdzie nie warto i dlaczego wyjechać. Cieplutko pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Koronawirus - czy odesłać skierowanie?

Post autor: Małgosia69 »

Po moich dwóch mailach do Buska do Szpitala Wojskowego w piątek zadzwoniła do mnie Pan ze szpitala z zapewnieniem,że nie muszę jeszcze wpłacać zaliczki, nadal moja rezerwacja jest ważna i żebym obserwowała stronę Szpitala . Jest też możliwość przesunięcia terminu wyjazdu. Jak dla mnie super podejście do przyszłego kuracjusza w tych trudnych czasach. :) Wszystkim życzę duuuużo zdrówka i optymizu. :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Koronawirus - czy odesłać skierowanie?

Post autor: zbigniew165 »

Małgosiu, czyli dobrze Ci doradziłem z tą zaliczką. Sytuacja się wyjaśniła i wiesz już wszystko w temacie. Czekamy teraz, aż ustąpi Cowid 19 i wszystko wróci do normalności. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Koronawirus - czy odesłać skierowanie?

Post autor: Małgosia69 »

Tak Zbyszku Twoja rada byla bardzo dobra. Zawszw mogę na Ciebie liczyć. Pozdrawiam serdecznie.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Koronawirus - czy odesłać skierowanie?

Post autor: zbigniew165 »

Małgosiu dziękuję za komplement, ale po to jest forum, żeby sobie pomagać i doradzić. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ