Wyjazd z PEFRON-u

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: GIENIA »

Fionka , nie mam linku , te dane , które podałam , sa przepisane z ulotki , którą od kogoś otrzymałam .
Jeśli jesteś zainteresowana , po prostu zadzwoń na podany numer :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: GIENIA »

Waldeklat45 pisze: 01 mar 2019 14:41 był tam ktos z twoich znajomych :?: ;) ciekawe miejsce na wypad :D
Czy ciekawe :?: zależy od naszych gustów ;) i oczekiwań :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: GIENIA »

BarbaraB64 pisze: 01 mar 2019 19:41 Ja wybieram się 31 sierpnia na turnus do Zakopanego , Pensjonat Sośnica z Biurem Turystycznym POLTOUR z Krosna , czy dostanę dofinansowanie z PEFRON-u okaże się w marcu-kwietniu bo jeszcze nawet nie wiedzieli na początku lutego jakimi środkami będą dysponować . Może ktoś w tym samym czasie też wybiera się w to samo miejsce ?
Barbaro , Sośnica to juz inna cena , ale i inny standard , ciekawy program dla uczestników , zapewne większy wybór zabiegów .
Jest tu kilka opinii z Zakopanego z pensjonatów Halny i Hyrny , dodaj swoją po powrocie o Sośnicy :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: GIENIA »

Jeszcze do Fionki .... napisze Ci e mail na priv ..
Awatar użytkownika
BarbaraB64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 335
Na forum od: 01 mar 2019 18:01
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: BarbaraB64 »

GIENIA pisze: 02 mar 2019 09:29
BarbaraB64 pisze: 01 mar 2019 19:41 Ja wybieram się 31 sierpnia na turnus do Zakopanego , Pensjonat Sośnica z Biurem Turystycznym POLTOUR z Krosna , czy dostanę dofinansowanie z PEFRON-u okaże się w marcu-kwietniu bo jeszcze nawet nie wiedzieli na początku lutego jakimi środkami będą dysponować . Może ktoś w tym samym czasie też wybiera się w to samo miejsce ?
Barbaro , Sośnica to juz inna cena , ale i inny standard , ciekawy program dla uczestników , zapewne większy wybór zabiegów .
Jest tu kilka opinii z Zakopanego z pensjonatów Halny i Hyrny , dodaj swoją po powrocie o Sośnicy :D
Czytałam tutaj na forum o Hyrnym ale tam już POLTOUR nie organizuje turnusów, niestety o Sośnicy chyba tylko jeden post był ale organizator jak widać ma bardzo dobrą opinię . Co do ceny to rzeczywiście tanio nie jest ale jak szukałam ośrodków to były jeszcze droższe , kusiło mnie też Busko w Krystynie ale cena 2.800 w tym czasie w którym mogę jechać więc padło ostatecznie na Zakopane . W przyszłym roku pewnie doczekam się wyjazdu do sanatorium to pojadę pewnie w inne strony , po powrocie z turnusu na pewno napiszę jak było .
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: Fionka »

GIENIA pisze: 02 mar 2019 09:32 Jeszcze do Fionki .... napisze Ci e mail na priv ..
Dzięki :lol: Nie mogę nigdzie odszukać ich wpisu do rejestru. Zadzwonię po niedzieli .Ceny są naprawdę konkurencyjne . Ma to ogromne znaczenie .Większość osób chorujących na S .M. to niestety renciści w młodym wieku , więc renciny marne :(
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: Hipokryt »

Wymienione ośrodki w Iwoniczu obecnie nie mają uprawnień do organizowania turnusów rehabilitacyjnych z dofinansowaniem ze środków PFRON. Tak wynika z wyszukiwarki Empatia MPiPS a to jest podstawa wyboru miejsca ;)
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: jan19557 »

Wyszukiwarka Empatia MPiPS nie jest wyrocznią w tej sprawie tylko pomocą. Można sobie samemu znaleźć ośrodek byle by miał uprawnienia. Właśnie byłem w PEFRONIE.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: Hipokryt »

Również tam niedawno byłem.... w Alejach JP2 13 ;)
Informacja tam konkretna: "brak ośrodka w rejestrze = brak dofinansowania", czyli zostaje turnus prywatny
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd z PEFRON-u

Post autor: GIENIA »

Fionka pisze: 02 mar 2019 20:17
GIENIA pisze: 02 mar 2019 09:32 Jeszcze do Fionki .... napisze Ci e mail na priv ..
Dzięki :lol: Nie mogę nigdzie odszukać ich wpisu do rejestru. Zadzwonię po niedzieli .Ceny są naprawdę konkurencyjne . Ma to ogromne znaczenie .Większość osób chorujących na S .M. to niestety renciści w młodym wieku , więc renciny marne :(
Jak widać , nie mają zadnej konkretnej informacji o swoich obiektach , więc skąd mają mieć kuracjuszy :?: :roll:

Kiedyś przyjmowali grupy zorganizowane i pojedyncze osoby , także z dofinansowania PFRON , w tym roku nie wiem . Przy większej grupie była też możliwość negocjacji cen :)


Gdy się dodzwonisz , napisz coś więcej . Może ktoś skorzysta z informacji :)
ODPOWIEDZ