kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Szczerze,jak to po świętach.Dla mnie dobrze że już po.Ostatnio te przerwy świąteczne bardzo mi mieszają plany.No cóż majówka🤔Paczka spakowana kurier zamówiony a potem 1 w drogę.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Witajcie,Halinko ja nie pracuję to można powiedzieć,że zawsze mam święta,ciesze się,że pada deszcz i wszystko rośnie i jest super,zabiegi będę miała na miejscu,ale dopiero w lipcu bo taka kolejka.Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego dla was ,Eli wspaniałego wypoczynku. :kwiat:
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: maria123 »

cieszę się, że nadal grupa jest aktywna :D
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Witam 😃 Wczoraj wróciłem z Majówki którą spędziłam na zwiedzaniu Wrocławia i okolic. Opera Wrocławska zachwyciła mnie swoim wyglądem. A co u Was? Buziaki 😘
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Witam cię Halinko,tak Wrocław cały jest piękny i niesamowicie jest zbudowany na tej wodzie jedyny w swoim rodzaju.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Faktycznie...mnie Wrocław także ujął, jest piękny. Poza tym moja majówka to L4, niestety dwunastnica tak mi dokuczała, że bez wizyty u lekarza nie obyło się :( . Ale już jest lepiej, wróciłam do pracy i mam nadzieję, że najbliższy weekend spędzę wsród swoich skalniaczków :) . Ciekawe jak tam Ela :?: Mam nadzieję, że jest zadowolona, nawet Jej zazdroszczę tego wyjazdu. Bożenko ja także zaczynam rehabilitację w lipcu (I połowa) a potem urlop i wyjazd do Gdańska. Buziaki :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Gosiu,pozdrawiam i przesyłam całuski.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Bożenko dziękuję i wzajemnie ;)
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Cześć 👋Ja rehabilitację mam w szpitalu od 20tego do 30tego maja. A potem planuję zawalczyć o sanatoryjne zwroty 😉. Serdeczne Was pozdrawiam 😘
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Cześć grudniowy laski No niestety mój wyjazd pechowy wybrałam tą Krynice morską niestety nie był to chyba trafiony wybór oczywiście miejscowość urokliwa ale niestety z dnia na dzień wszystkie te wyjazdy z ZUSu lecą na łeb na szyję trzecim dniu przekręciłam nogę w kolanie potworny ból teraz zbiera mi się tam woda No niby opieka 24 godzinna ale cały dzień nie było lekarza i właściwie zamiast poprawy pogorszenie noga jak balon druga obciążona lędźwie zaczynają wysiadać z brykania po krynickich górkach figa z makiem gdzieś dalej przemieszczam się meleksa mi a teraz na dodatek leje jak z cebra jedzenie No nie powiem ale szału nie ma 2 plasterki wędliny plasterek żółtego sera i na przykład bigos na kolację dodam że mam dietę cukrzycową ale dostaje to samo co wszyscy i tylko jogurcik albo jabłko na dodatek szkoda mi nawet moich nerw organizacji 0 tekst pani kierownik jak sobie coś zorganizuje cię to my wam udostępnimy miejsce jeżeli bym miała jeszcze kiedyś wybierać na pewno nie wybrałabym Zefira w Krynicy morskiej
ODPOWIEDZ