kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Witaj Elu oraz wszystkie Grudniowe Laseczki tak mi przykro,że miałaś takiego pecha z nogą i wyborem miejscowości no i z pogodą,ale może towarzystwo dopisało ? to chociaż by było na plus.Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Ojej, bardzo Ci Elu współczuję . Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :serce: Przesyłam buziaki 😘
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Fionka pisze: 12 maja 2019 17:19 Cześć grudniowy laski No niestety mój wyjazd pechowy wybrałam tą Krynice morską niestety nie był to chyba trafiony wybór oczywiście miejscowość urokliwa ale niestety z dnia na dzień wszystkie te wyjazdy z ZUSu lecą na łeb na szyję trzecim dniu przekręciłam nogę w kolanie potworny ból teraz zbiera mi się tam woda No niby opieka 24 godzinna ale cały dzień nie było lekarza i właściwie zamiast poprawy pogorszenie noga jak balon druga obciążona lędźwie zaczynają wysiadać z brykania po krynickich górkach figa z makiem gdzieś dalej przemieszczam się meleksa mi a teraz na dodatek leje jak z cebra jedzenie No nie powiem ale szału nie ma 2 plasterki wędliny plasterek żółtego sera i na przykład bigos na kolację dodam że mam dietę cukrzycową ale dostaje to samo co wszyscy i tylko jogurcik albo jabłko na dodatek szkoda mi nawet moich nerw organizacji 0 tekst pani kierownik jak sobie coś zorganizuje cię to my wam udostępnimy miejsce jeżeli bym miała jeszcze kiedyś wybierać na pewno nie wybrałabym Zefira w Krynicy morskiej
Elu faktycznie..jak pech to pech :( Na pogodę niestety nie masz wpływu, szkoda tylko że masz kłopoty z "poruszaniem" przez co spacery tez są ograniczone. A turnusy ZUS, faktycznie rewelacją nie grzeszą. Ale głowa do góry ;) pogoda się poprawi słoneczko zaświeci..i od razu inne patrzenie na świat. Pozdrawiam i życzę dalszego udanego pobytu. :!:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Witam :D
Laseczki co u Was słychać :?:
Ja jestem w trakcie rehabilitacji , zabiegi dobre i skuteczne ... zwłaszcza hydroterapia,ale dojazdy męczące :oops:
Pozdrawiam i czekam na wieści :) od Was :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Witam laseczki,Halinko wszystko w porządku ,to daleko musisz dojeżdżać ? bo ja mam na miejscu,rozpoczynam w lipcu,a teraz tylko w ogródku,albo z wnuczkami pozdrawiam całuski. :serce:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Witaj Bożenko. U mnie na miejscu też są zabiegi, ale korzystam z nich w okresie jesienno zimowym. Tu gdzie teraz dojeżdżam busem 🚐 około 15 km w jedną stronę jest dodatkowo basen z wodą termalną🏊, kąpiele 🛁 i krioterapia. Warto korzystać, bo zbiegi są bardzo skuteczne. Pozdrawiam wszystkie Laseczki 😘
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Dobry wieczór,Halinko korzystaj zabiegów,jeśli są pomocne, 15km to nie jest aż tak daleko zwłaszcza,że to jest maj powinien być piękny, ale bywa różnie z tą pogodą.Pozdrawiam i całuski. :)
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Cześć dziewczynki ;)
Wyjeżdżam 07 czerwca do Krynicy Zdrój - Nowy Dom Zdrojowy .
Wyjazd ze zwrotów.... dziś po południu zapadła decyzja .
Wszystko na cito ,nawet moje dokumenty wysłane bezpośrednio do Sanatorium . :oops:
Nie wiem , czy to był dobry pomysł :roll:
Wracam 28-go .
Pozdrawiam , trzymajcie za mnie kciuki .
Buziaki :serce:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 829
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Witam,u mnie w poprzednim tygodniu przeszła burza z gradem,że w kolejnym dniu nie mogłam spojrzeć na mój różany ogród bo przyprawiał mnie o zawrót głowy,wszystko jest zbite,kany,hosty, hortensje,a zadaszenie tarasu całe w dziurach jak po wojnie dosłownie masakra,a to była tylko chwila.Pozdrawiam. :roll:
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: maria123 »

Cieszę się,że temat jest nadal aktywny :D Ze wspólny termin złożenia wniosków do sanatorium połączył nas :o
ODPOWIEDZ