Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

Kotek1972 pisze: 28 lut 2018 21:57 To-ja-Jowita - mam skierowanie nad morze, mróz,mróz,a droga daleka.Mam możliwość zwrotu,ale tylko raz.Pozdrawiam :kwiat: .Kotek1972 :ugeek:
Po co zwracać? Tylko ze względu na mróz? Ciepła kurtka na grzbiet, skórzane buty na nogi i nad morze ruszaj. W zimie podobno najwięcej jodu. Korzystaj, w końcu zdrowie najważniejsze, a z mrozem dasz radę.
Zazdroszczę, dzisiaj podobno ostatnie mrozy od jutro może być już tylko cieplej ...
Pozdrawiam i trochę ciepełka życzę
A jak wrócisz to opowiedz jak nad morzem w zimie o kuracjuszy dbają
Trzymaj się ciepło
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4580
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: rybka »

Wniosek został wypisany w połowie stycznia.. jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi :roll:
SlawaAnna
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 04 paź 2015 11:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: SlawaAnna »

Kotek1972 pisze: 24 lut 2018 19:59 SlawaAnna -Czytam ,że w mazowieckim NFZ zaszły zmiany na plus pacjentom oczekującym w kolejce, to fajnie,że już nie trzeba tracić niepotrzebnie nerwów na oczekiwanie orzeczenia przez lekarza NFZ w wyszukiwarce.
Czyli, to dzięki temu nie trzeba już miesiącami wpatrywać się w informację, że skierowanie czeka na decyzje balneologa? To było wkurzające. Teraz od razu po przyznaniu numeru jest już kolejka. Do tego, nie wiedziałam czy będę czekać na rehabilitację (10 miesięcy) czy leczenie w sanatorium (26 miesięcy) i zależało mi na tym, żeby jak najszybciej się dowiedzieć do mi przyznaja, żeby jakoś zaplanować swój czas. Zmiany na dobre to dobre zmiany :)
forumowicz

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: forumowicz »

To-ja - Jowita- zwróciłem, dla mnie to daleka droga w śnieżyce i mróz, niech ktoś inny skorzysta bardziej potrzebujący a mieszkający bliżej morza.Poczekam .Dziękuję za :serce: ciepły post.Bądź pozdrowiona :kwiat: Kotek1972.
forumowicz

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: forumowicz »

SlawaAnna- będą dalsze zmiany dla dobra pacjentów.Życzę wytrwałości w czekaniu, zapisuj w kalendarzyku swoją upływającą kolejkę na wyjazd sanatoryjny,cierpliwość to dobra ludzka cecha.Pozdrowienia od Kotka1972 :kwiat:
forumowicz

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: forumowicz »

rybka - witaj :) w Klubie styczeń 2018 r. , trochę cierpliwości, lawina wniosków z początkiem roku 2018.Pozdrawiam :kwiat: Kotek1972.
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: jettp »

mój poszedł też w połowie stycznia
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1408
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: jettp »

o nie , pojechałem po bandzie ..... to była połowa lutego :mrgreen:
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 935
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: To_ja_Jowita »

jettp pisze: 01 mar 2018 21:14 o nie , pojechałem po bandzie ..... to była połowa lutego :mrgreen:
Witaj w klubie, a jaki Ty oddział NFZ ? chyba, że wolisz być tajemniczy :oops:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4580
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Kto złożył wniosek w styczniu 2018 r.

Post autor: rybka »

Witam. Na obecną chwilę jestem 119800 osobą oczekującą w kolejce. Pozdrawiam :) :kwiat:
ODPOWIEDZ