Jakie sanatorium po operacji zatok

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Jakie sanatorium po operacji zatok

Post autor: Felice »

Sami sobie przeczycie...
Skierowanie wystawione na uzdrowiskowa rehabilitacja w sanatorium uzdrowiskowym. Co to ma wspólnego ze szpitalem? To po pierwsze,po drugie dlaczego rehabilitacja? Co to ma wspólnego z zatokami? Rehabilitacja dotyczy narządu ruchu,kardiologii,pulmonologii ,neurologii.
Wcześniej już napisałam,że to schorzenie kwalifikuje się na leczenie uzdrowiskowe i takie skierowanie dostałeś.
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Jakie sanatorium po operacji zatok

Post autor: henrys66 »

I znowu nastąpiła zmiana statusu na "skierowanie do uzupełnienia-konieczne uzupełnienie danych medycznych" nie wiem czego dotyczy. :? Mam nadzieję że w poniedziałek znajdę rozwiązanie w skrzynce na listy ;)
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Jakie sanatorium po operacji zatok

Post autor: henrys66 »

I ponowna zmiana statusu skierowania.Po uzupełnieniu dokumentacji medycznej z powrotem "oczekuje na ocenę lekarza balneologa" więc dalej czekam :oops:
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Jakie sanatorium po operacji zatok

Post autor: henrys66 »

Dzisiaj kolejna zmiana tj. oczekuje na wyznaczenie daty i miejsca leczenia nr. 58. Może ktoś wie jaki obecnie nr. otrzymał przydział na górne drogi oddechowe. :roll:
forumowicz

Re: Jakie sanatorium po operacji zatok

Post autor: forumowicz »

henrys66-Gratuluję !Super! :)
Życzę udanej kuracji i dużo zdrówka! PozdrawiamKotek1972 :ugeek:
forumowicz

Re: Jakie sanatorium po operacji zatok

Post autor: forumowicz »

Tak jak w swoim poście z dnia 5.02. godz 21:26 dałem Tobie nadzieję ,że pojedziesz dużo wcześniej , tak się spełni i tym większa dla Ciebie radość ,że :o termin na leczenie zbliża się w szybkim tempie,nr 58. :)
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Jakie sanatorium po operacji zatok

Post autor: henrys66 »

Dziękuję za gratulacje , niemniej jednak nie wiem czemu zaczynałem z nr. 56 a dzisiaj 59 :oops: :roll:
forumowicz

Re: Jakie sanatorium po operacji zatok

Post autor: forumowicz »

Nie martw się,na pewno ktoś wcześniej miał złożony wniosek na inną jedn.chorobowa, wpadło w komputer "wolne okienko" na wyjazd do sanatorium na jego/jej chorobę i nastąpiło minimalne,tymczasowe przesunięcie w Twojej kolejce.PozdrawiamKotek1972 :ugeek:
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Jakie sanatorium po operacji zatok

Post autor: henrys66 »

Mam i ja ;) ;) ,Sląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe w Rabce :roll: od 8 czerwca. Nie wiem czy mam się cieszyć czy smucić. Z tego co czytam na forum to mało pochlebne opinie. Spróbuję się odwołać i poprosić o Wysową (może ze zwrotów).
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Jakie sanatorium po operacji zatok

Post autor: henrys66 »

Zrezygnowałem z Rabki i czekam na Wysową.Wbrew pozorom mało jest szpitali uzdrowiskowych z profilem laryngologia. :roll:
ODPOWIEDZ