Kolejka warmińsko-mazurskie

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
sylka8
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 14 wrz 2011 21:24
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Kolejka warmińsko-mazurskie

Post autor: sylka8 »

Witam 😊 Czekam na miejsce do sanatorium .Wniosek zaakceptowany przez NFZ warmińsko mazurskie w 21.04.2017r.Mineło 19 m-cy.W tej chwili mam numer 989.Jak myślicie kiedy moge dostać termin wyjazdu?Boję się, że dostanę na Święta BN😐 co bym bardzo się martwiła bo po kilku miesiącach przyjeżdżają dzieci.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2018 12:40 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14545
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kolejka

Post autor: ANDY12345 »

Jaki miałaś numer początkowy i obecny, różnicę podziel przez ilość miesięcy które minęły w tym czasie i wyjdzie Ci ok. o ile miesięcznie przesuwa się kolejka . Są to wyniki przybliżone ale daje pogląd o terminie wyjazdu. W kolejce się możesz też cofać bo orzecznik wcześniej kieruje cięższe przypadki. Miłego liczenia :lol: .
sylka8
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 14 wrz 2011 21:24
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka warmińsko-mazurskie

Post autor: sylka8 »

Dziękuję :) Wychodzi niby 920 na miesiąc ale mam nadzieję że nie załapię się na święta
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14545
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kolejka warmińsko-mazurskie

Post autor: ANDY12345 »

Nie ma za co, jest koniec roku to mogą mieć rozplanowane skierowania i wyjazd Ci wyjdzie po nowym roku. Zawiadomienie przyjdzie nie wcześniej niż 2 tyg. przed wyjazdem, powodzenia :D
olinka
Posty: 3
Na forum od: 28 lis 2015 18:02
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kolejka warmińsko-mazurskie

Post autor: olinka »

Tak jak w innych oddziałach numerki bardzo spowolniły . Szykuj sie bardziej na 2019 .Ja mam połowe mniej i też mi Pani z info przyszły rok zapowiedziała .
sylka8
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 36
Na forum od: 14 wrz 2011 21:24
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kolejka warmińsko-mazurskie

Post autor: sylka8 »

Dziękuję :) Też wolałabym na początek roku niż na Święta choć jak otrzymałam skierowanie liczyłam na jesień a nie na środek zimy.Trzy razy byłam w sanatorium i najdłużej czekałam 19-20 m-cy a teraz jakoś długo.
forumowicz

Re: Kolejka warmińsko-mazurskie

Post autor: forumowicz »

Sylka8, ja zlozylam wniosek 7.04.17 i przy numerku bodajże 480 poszedł w ubiegłym tygodniu do weryfikacji. Tak więc poczekaj jeszcze trochę na weryfikację i nie masz się czym martwić. Do końca roku wyjazdy są już rozpisane. Spodziewają się styczeń, luty, nie wcześniej.
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ