Sankcje za opuszczenie zabiegu

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: darek »

PETROSJAN

Stał się ostatni czasu BOHATEREM portalu.
Pan swego czasu dostał Długopole .
Totalna dziura koniec świata zero rozrywki -psy 4 literami szczekają .
po czasie Pan napisał kolejny wniosek
Dostał Wysową
3 ośrodki sanatoryjne 2 wczasowe 8 Kościołów różnych wyznań 2 knajpy i ..kolejna miejscowość gdzie Psy 4 literami

Inni Portalowicze Dostają Kołobrzeg jakąś Arkę , dostają Polanicę Pieniawę no dostają Krynicę .

Pan może być sfrustrowany bo co On może czy mógł w Długopolu 100 kuracjuszy i Jedna Pani w przedziale wiekowym czy okazująca chęć a Samców od 30 do 90 roku moc nie przebił się ..Turrnus stracony bo pogadać nie było z kim.

Teraz Wysowa w Biawenie fakt około 250 kuracjuszy niby ludzi dużo ale spóżnił się i Co Atrakcyjniejsze Panie Zajęte.
Dodatkowo podkarpacie w czasie adwentu ZERO Tańców -Byłem wiem fakt było to w 1996 ale tańców nie było bo Adwent.

Co ma Chłop zrobić ..piwo w Knajpie drogie Kolega z Pokoju nie do Życia to podejmuje rozważania

A Wy Braci Forumowej miast Wspomóc nalatujecie Zobaczcie od kilku dni nie udziela się na Forum Chłop może popaść w DEPRESJE i co znowu dostanie skierowanie do sanatorium gdzieś w lesie

Święta idą okażcie Koledze troszkę emapti

PETROSJAN dostaniesz kiedys Ciechocinek będziesz mógł się wykazać pod Grzybkiem i Na tańcach tam grają nawet w Wielki Piątek
Dasz rade też byłem w Wysowej i było cięzko była tylko jedna knajpka i po kilku dni zabrakło wszystkiego nawet Poczta była zamknięta bo przez 3 dni nie było dojazdu do Wysowej tak snieg dosypał
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: Hipokryt »

Moja propozycja to kolegę odwiedzić, czyli pojechać do tej Wysowej w Małopolsce :lol:
Awatar użytkownika
bertona
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 23 sie 2018 10:05
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: bertona »

witam,
jeżeli ktoś myśli o opuszczaniu zleconych przez lekarza zabiegów
to powinien zadać sobie pytanie po co lub w jakim celu tu przyjechał?
domysłów byłoby pewnie co niemiara.
jeżeli już komuś zdarzy się lub ma zamiar opuścić jakiś zabieg to niech ruszy swoją mózgownicą
a jak ma z tym problem to niech zapyta jednego czy drugiego kuracjusza jak to zrobić bez żadnych dla siebie konsekwencji oczywiście tych finansowych
bo zdrowotnie to pewnie straci a na pewno otrzyma dobre wskazówki.
nie popadnie wtedy z tego powodu w depresję lękową, że może zostać uszczuplony jego budżet z zamierzonych lub niezamierzonych
wagarów zabiegowych a i my wszyscy na tym skorzystamy gdyż ZUS nie będzie musiał kierować takiego pacjenta w przyszłości na dość drogi turnus
psychosomatyczny . <E>:lol:<
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: ewa11 »

Nie rozumiem dlaczego ZUS tak uparcie daje nam takie zabiegi jak relaksacja, gdzie tak naprawdę mało kto może się tam zrelaksować. No bo jak można się rekaksować jak wszyscy leżą poukładani jak śledzie, często jeszcze obok sąsiad chrapie a mnie w takiej pozycji leżenia kręgosłup boli.
Nie wiem, może inni mogą, ale ja nie umiem .
Dla mnie to strata pieniędzy i czasu.
forumowicz

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: forumowicz »

kto chce szuka sposobu... kto nie chce szuka powodu
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: ewa11 »

Owszem coś w tym jest :D :) Ale ja wolę relaksować się we własnym łóżku a muzykę mogę puścić sobie samaa i po co ZUS ma wydawać na mnie pieniążki? Zamiast relaksacji chciałabym zabieg taki jakiego nie mam w miejscu zamieszkania.
forumowicz

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: forumowicz »

ewa11 pisze: 22 gru 2018 14:59 ... Zamiast relaksacji chciałabym zabieg taki jakiego nie mam w miejscu zamieszkania.
ha, też tak myślę. i nawet ordynatorce to powiedziałem.. i usłyszałem że widocznie ktoś w tym ma interes to raz a dwa to kształci sie armię różnej maści psychologów,psychiatrów i innych psych..... a wszyscy oni też chca gdzies pracować ;) ;)
ODPOWIEDZ