Sankcje za opuszczenie zabiegu

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Petrosj
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 196
Na forum od: 14 gru 2017 07:50
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: Petrosj »

Jestem na turnusie rehabilitacyjnym ZUS. Mam zalecone duzo chodzic, natomiast po zabiegach organizator pobytu czyli ZUS zajmuje mi czas rozmaitymi prelekcjami z zakresu edukacji zdrowotnej, prawa pracy - cos co mialem juz na poprzednich turnusach i bez sensu wysluchiwac tego po raz n-ty. Lepiej wyjsc w teren i pocwiczyc poruszanie sie. Informowalem prelegenta o tym ze mialem taka edukacje ale otrzymalem odpowiedz ze organizowal to inny oddzial ZUS.
Co mi grozi za opuszczenie jednej godziny zajec takiej edukacji ? Czy wyrzuca mnie z sanatorium ?
Problem w tym ze po serii zabiegow oraz tej edukacji ZUS jest juz ciemno na dworzu i zamiast rehabilitowac noge to siedze w pokoju przed TV.
dajpanspokoj
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 16 lut 2018 13:59

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: dajpanspokoj »

Nic Ci nie grozi. Pozdrawiam
moniqa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 07 lis 2017 19:29
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: moniqa »

Petrosj mozesz skorzystać wieczorową porą w czasie tej rehabilitacji z konsultacji psychologicznej.
Strach się bać mieć Ciebie przy jedzeniu czy w pokoju.
forumowicz

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: forumowicz »

Jak będziesz opuszczać zabiegi to więcej Cię nie skierują na turnus :roll:

Petros ile Ty masz lat człowieku :?
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: Dzia_dek »

Nic Ci nie grozi.
A powinna być chłosta przy pręgierzu i zamknięcie na dobę w wiszącej klatce, w pijalni zdrojowej. :lol: :lol:
bibi pisze:(...) Petros ile Ty masz lat człowieku :?
Basiu, albo zdecydowanie za mało, :roll: albo zdecydowanie za dużo. :roll:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: Atina »

Obstawiam ,że za mało :roll:
forumowicz

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: forumowicz »

:lol: :lol: :lol: :lol:

dawno tak się nie uśmiałam :lol:
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: beatricze »

witam
Na poprzednich turnusach też miałeś zabiegi to po co znów jechać.Przecież te same.Nie dogodzisz tak źle i tak nie dobrze.Optymizmu i komunikacja jest wskazana .A będzie dobrze idzie się dogadać.A edukacja w każdym sanatorium jest na inny temat i każdy ma inny dar przekazywania wiedzy. Inne treści może tez przkazac na ten sam temat.
Miłego
forumowicz

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: forumowicz »

Dzięki Ci Boże,Siło Wyższa,Stwórco (jak zwał tak zwał) że uchroniłes mnie maluczkiego od towarzystwa takiego człowieka na tym moim podwójnym turnusie.... I prosze chroń mnie dalej przed takimi ludzmi w przyszłości jesli gdziekolwiek ZUS czy NFZ mnie wyśle...


Kurcze muszę ten powyższy tekst ująć i stosować codziennie w moich modlitwach...
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Re: Sankcje za opuszczenie zabiegu

Post autor: Hipokryt »

Wieszacie psy na tym koledze, lecz jak widać chłopak się stara zadbać o najmniejsze szczegóły pobytu na tym turnusie. Podobnie było przed wyjazdem gdy pytał o wszystko i w związku z tym pozakładał mnóstwo tematów.
A mnie się nawet to podoba i chętnie dołączyłbym do niego na tych szlakach w Wysowej.
Być może zmieniłbym zdanie i polubiłbym tą Wysową?
Miejscowość parę razy odwiedzałem, znam i raczej nie lubię, ale w takim ciekawym towarzystwie może to się zmienić :lol:
ODPOWIEDZ