Kto z lubelskiego NFZ ?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: MegiMar »

Witaj Ricolo, nie mam jeszcze przydziału i nadal czekam🤔dzisiaj na koniec dnia nr 349 🤞zaczarowuję Kołobrzeg i☀️, choć zdaję sobie sprawę, że to w dużej mierze loteria i jakiś przypadek, skąd inąd nad morzem teraz najwięcej jodu, a przy schorzeniach laryngologicznych to dobre wspomaganie rehabilitacji. Napisz jak Ty zapatrujesz się na swój przydział, chciałabym pogratulować, ale nie wiem, czy Tobie odpowiada, pozdrawiam 🙂
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: ricolo666 »

MegiMar pisze: 16 sty 2019 18:37 Witaj Ricolo, nie mam jeszcze przydziału i nadal czekam🤔dzisiaj na koniec dnia nr 349 🤞zaczarowuję Kołobrzeg i☀️, choć zdaję sobie sprawę, że to w dużej mierze loteria i jakiś przypadek, skąd inąd nad morzem teraz najwięcej jodu, a przy schorzeniach laryngologicznych to dobre wspomaganie rehabilitacji. Napisz jak Ty zapatrujesz się na swój przydział, chciałabym pogratulować, ale nie wiem, czy Tobie odpowiada, pozdrawiam 🙂
Z tego co uslyszalem od przewodnika to wiecej jodu jest w Iwoniczu ku mojemu zaskoczeniu.A co do mojego wyjazdu to tak chcialem do Wienca i tak dostalem ,ale teraz mi sie odwiedzialo no ale juz musztarda po obiedzie i musze sie i z tego cieszyc :lol: .Zycze CI tego Kolobrzegu
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: asia13 »

MegiMar czy Ty miałaś zaznaczone na wniosku ,że chcesz morze? Bo ja ostatnie dwa sanatoria zaznaczałam - morski i raz dostałam Kołobrzeg a drugi raz Sopot tak,że teraz też liczę na przychylność pań z funduszu i dostanę morze :)
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: asia13 »

Megi Mar nie napisałam jeszcze ,że ja również z funduszu chełmskiego ;)
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: MegiMar »

Asiu, to miłe wiedzieć, źe jesteś z bliskich mi okolic 🙂Nie pamiętam, czy lekarz zaznaczył we wniosku morskie sanatoria :?:, jeżeli nie, to raczej nici z tego❓Skierowania nie wystawiał mój rodzinny, tylko lekarz ze szpitala w Chełmie, ale balneolog, uznał, że skoro nie było zabiegu, to będę w ogólnej puli i dłużej i drożej, nie bardzo to rozumiem, czy tylko poszpitalne dają po zabiegach? Pozdrawiam i może do zobaczenia... kiedyś 🙂🌞
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: MegiMar »

„Za dużo żądań: Przekroczono limit zapytań o dany numer skierowania. Prosimy spróbować ponownie za 5 min.” Taki komunikat dzisiaj otrzymałam sprawdzając przeglądarkę... poczekam te 5 min😜
Awatar użytkownika
barbara66
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 34
Na forum od: 17 sty 2019 13:27
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: barbara66 »

Dzień dobry,
mogę dołączyć? Dopiero rozglądam się po forum.
Pozdrawiam :kwiat:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1696
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: p-siak »

Witamy,zapraszamy.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: asia13 »

Jak tam lubelaki? Wszyscy milczą. :) czyżby nikt nie dostał w ostatnim czasie przydziału?
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Kto z lubelskiego NFZ ?

Post autor: jan19557 »

Są 2 takie same tematy i nie wiadomo w którym pisać.
Ja dziś dostałem papier z NFZ-u z nr. 27959 z czasem oczekiwania 18 m-y i ustawiam się w kolejkę z numerkiem mniejszym bo na koniec dnia mam 27793 z kardio z zaznaczeniem, żeby za bardzo nie zwracać uwagi na numer bo są ustawiane w różnych kolejkach w zależności od schorzenia.
ODPOWIEDZ