Komisja ZUS do sanatorium 2019r

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Komisja ZUS do sanatorium 2019r

Post autor: henrys66 »

Dzisiaj dostałem informację , komisja 1 lutego ZUS lublin.Poinformuję o efektach :D .
Kijeka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 24 sty 2019 20:26

Re: Komisja ZUS do sanatorium 2019r

Post autor: Kijeka »

Witam dziś byłam na komisji w Gdańsku leczenie w sanatorium przyznane gdzie i kiedy dowiem się dopiero w ciągu 2 tygodni jak mają do mnie oddzwonić i podać kazali tylko zaznaczyć jakie miesiące mi nie pasują mam 6 m-cy na wykorzystanie i czy ma być coś bliżej czy dalej :x . No i czekamy
Awatar użytkownika
Anet Ka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 19 sie 2018 20:00
Staż sanatoryjny: 3

Re: Komisja ZUS do sanatorium 2019r

Post autor: Anet Ka »

Hej hej
👋 Czy ktoś wie jaki z ZUS Sosnowiec może być termin wyjazdu do sanatorium jak się papiery teraz złoży? W tamtym roku złożyłam w marcu i miałam na sierpień😁
robix
Posty: 3
Na forum od: 31 sty 2019 14:51

Re: Komisja ZUS do sanatorium 2019r

Post autor: robix »

Złorzylem papiery 14 styczeń - wyjazd 21 luty ale jestem na L4 float go tak szybko
ewlinka7
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 122
Na forum od: 16 cze 2014 20:24
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Komisja ZUS do sanatorium 2019r

Post autor: ewlinka7 »

Henrys66 - jutro Twoja komisja :D trzymam kciuki. Daj znać jak będziesz już po niej.. co udało Ci się załatwić. Pozdrowka dla wszystkich czekających na komisję lub info dot. miejsca i czasu wyjazdu :x :lol:
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 422
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Komisja ZUS do sanatorium 2019r

Post autor: henrys66 »

Już po komisji. Niestety odmownie. Miła Pani doktor poinformowała mnie że ZUS nie ma podpisanej umowy na rehabilitację zatok ( górnych dróg oddechowych (j 32).Poinformowałem panią że niespełna miesiąc wcześniej uzyskałem w lubelskim ZUS-ie nifo że od tego roku do Wysowej i Ustronia doszedł Wieniec na to schorzenie. Mało tego w Ustroniu nawet potwierdzili mi że mają podpisaną umowę i turnus który mnie interesuje rozpoczyna się 2 go maja.Sugestia Pani doktor aby składać odwołanie i czekać na komisję , i tak też zrobiłem.
Awatar użytkownika
Anet Ka
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 41
Na forum od: 19 sie 2018 20:00
Staż sanatoryjny: 3

Re: Komisja ZUS do sanatorium 2019r

Post autor: Anet Ka »

Oj niedobrze 🙄
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Komisja ZUS do sanatorium 2019r

Post autor: Fionka »

Witam . Też już jestem po komisji .Stwierdzono potrzebę rehabilitacji w zakresie narządu ruchu w systemie stacjonarnym . Na skierowaniu było zaznaczone narząd ruchu i układ oddechowy . Niestety w naszym oddziale ciężko o jakiś wybór miejsca i terminu , mimo że w tym roku trafiłam na wyjątkowo sympatyczna urzędniczkę .Teraz czekam ok . 3 tygodni na info o terminie i miejscu . W przybliżeniu - maj .
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Komisja ZUS do sanatorium 2019r

Post autor: Koralik_bis »

Fionka; może Wieniec 30 maj :o :?: :?:
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Komisja ZUS do sanatorium 2019r

Post autor: Ewucha »

Fionka pisze: 01 lut 2019 21:28 Witam . Też już jestem po komisji .Stwierdzono potrzebę rehabilitacji w zakresie narządu ruchu w systemie stacjonarnym . Na skierowaniu było zaznaczone narząd ruchu i układ oddechowy . Niestety w naszym oddziale ciężko o jakiś wybór miejsca i terminu , mimo że w tym roku trafiłam na wyjątkowo sympatyczna urzędniczkę .Teraz czekam ok . 3 tygodni na info o terminie i miejscu . W przybliżeniu - maj .
:
Witaj Elu :serce: dobrej miejscówki życze może trafisz Dziwnówek: pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ