Komisja ZUS

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Zuzza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 07 lut 2021 18:40

Re: Komisja ZUS

Post autor: Zuzza »

sądzę Słodziaczek że raczej to pól roku pewnie jednak musisz liczyć .Czekają jeszcze osoby ze skierowaniami z ubiegłego roku a jak będą przyjmować po ćwierć turnusu to może i półtora roku upłynie.
Awatar użytkownika
Slodziaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 99
Na forum od: 08 cze 2017 23:38
Staż sanatoryjny: 16

Re: Komisja ZUS

Post autor: Slodziaczek »

Wlasnie w tym sęk. Obawiam sie, ze juz nie pojade.
Wezwanie na komisje dostalem jakies dwa tygodnie przed przesluchaniem :lol: a juz myslalem, ze moje papiery wyladowaly w koszu :D :D Coz, teraz czekam
Zuzza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 07 lut 2021 18:40

Re: Komisja ZUS

Post autor: Zuzza »

a dlaczego już nie pojedziesz? lepiej późno niż wcale.
Zuzza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 07 lut 2021 18:40

Re: Komisja ZUS

Post autor: Zuzza »

eee,do kosza to chyba nie wrzucają... ale kto wie jakie teraz zwyczaje.
Awatar użytkownika
Slodziaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 99
Na forum od: 08 cze 2017 23:38
Staż sanatoryjny: 16

Re: Komisja ZUS

Post autor: Slodziaczek »

Jesli - przyjmujac - na odezwanie sie maja miesiac czasu a odzywaja sie po raptem ponad 6 miesiacach to mozna zwatpic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zuzza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 07 lut 2021 18:40

Re: Komisja ZUS

Post autor: Zuzza »

no rzeczywiście trochę długo.Może coś komuś wpadło za biurko i dopiero pani sprzątaczka znalazła przy świątecznym sprzątaniu. To by nawet pasowało - znalazły przed świętami a komisja w połowie stycznia, akurat po trzech tygodniach. :roll:
Awatar użytkownika
Slodziaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 99
Na forum od: 08 cze 2017 23:38
Staż sanatoryjny: 16

Re: Komisja ZUS

Post autor: Slodziaczek »

To fajnie, idac tym tokiem myslenia, ze nie wezwano mnie po wielkanocy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dzialanie naszego ukochanego utylizatora skladki jest jak zwykle zadziwiajace ;)
W kazdym razie pozytyw, ze mnie wysylaja, negatyw, ze nie mam pojecia kiedy a patrzac po tempie dzialania to nie predko :D :D :D
Zuzza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 07 lut 2021 18:40

Re: Komisja ZUS

Post autor: Zuzza »

Na pocieszenie - nie jesteś sam w tym oczekiwaniu. Wiele osób czeka.A razem sympatyczniej. Chyba.
Awatar użytkownika
Slodziaczek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 99
Na forum od: 08 cze 2017 23:38
Staż sanatoryjny: 16

Re: Komisja ZUS

Post autor: Slodziaczek »

Nie urazajac nikogo, bo bardzo przyjemnie i sympatycznie, kiepskie pocieszenie - wolal bym jednak spotkac te kilka osob w osrodku, porozmawiac, wypic kawe, pospacerowac....
Zgadza sie - nie jestem sam ani pierwszy ani ostatni :D :D :D szkoda tylko, ze to wszystko nie idzie do przodu. Wszedzie tylko pandemia a ludzie traca zdrowie i nie tylko.
Ech....
Tak chcialo by sie tej normalnosci.
Zuzza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 75
Na forum od: 07 lut 2021 18:40

Re: Komisja ZUS

Post autor: Zuzza »

może i kiepskie pocieszenie ale jak nie ma innej opcji to należy się cieszyć z tego co jest.
Ja tu sieję optymizm a Ty szukasz minusów! Slodziak!

A poza tym otwierają hotele, stoki, przybytki kultury. Ludzie rezerwują miejsca i wykupują bilety na spektakle na potęgę.

No i komisje ZUS czyli badania u orzeczników wszystkie pewnie będą niedługo na osobiste stawienie a nie na podstawie dokumentów.Tylko wszystkich medyków muszą zaszczepić,żeby orzecznicy przestali się bać klienta i otworzyli przed nim drzwi i serca. :lol:


Powoli zaczyna wszystko iść do przodu, tylko żeby nie spierniczyć tego przez brak rozsądku i ostrożności. I zwykle niechlujstwo.
ODPOWIEDZ