Zamiana terminu sanatorium

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
wojtow1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 sie 2012 16:28

Zamiana terminu sanatorium

Post autor: wojtow1 »

Dwa skierowania/ NFZ lubelskie/ do sanatorium w miejscowości Polanica-Zdrój w terminie 22.08.-12.09.2019 chętnie zamienilibyśmy na wcześniejszy termin.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Zamiana terminu sanatorium

Post autor: jan19557 »

Idź do NFZ i wyjaśnij sprawę . Co za problem. Będziesz musiał napisać prośbę o zmianę terminu jeśli się pokrywają.
e-mirka
Posty: 2
Na forum od: 18 paź 2019 10:07
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Zamiana terminu sanatorium - Szczawnica 28.11.-19.12.2019

Post autor: e-mirka »

Witam,poszukuje chetnego do zamiany terminu wyjazdu do NZOZ Sanatorium uzdrowiskowe Nauczyciel. Niestety musze wtedy pracowac. Kazdy inny termin bedzie odpowiedni, nawet na Święta Bożego Narodzenia. Najchętniej zamienię dwa miejsca (mój małżonek również dostał w to samo miejsce, w tym samym terminie), ale nawet zamiana jednego mnie usatysfakcjonuje. Niesety, w NFZ zamiania nie byla mozliwa. Moj telefon to [tel]. Proszę dzwonić. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 19 paź 2019 00:06 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nr tel.; Proszę nie publikować w postach danych osobowych.
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14460
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Zamiana terminu sanatorium

Post autor: ANDY12345 »

Przepraszam ale tu nie bazar że się handluje czy wymienia, od tego jest instytucja która kieruje i tam proszę kierować sprawę. Zdrowia :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11605
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Zamiana terminu sanatorium

Post autor: Atina »

Jeśli NFZ nie może tym bardziej tu nie jest to możliwe :roll:...
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1239
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Zamiana terminu sanatorium - Szczawnica 28.11.-19.12.2019

Post autor: Samosia »

e-mirka pisze: 18 paź 2019 10:32 Witam,poszukuje chetnego do zamiany terminu wyjazdu do NZOZ Sanatorium uzdrowiskowe Nauczyciel. Niestety musze wtedy pracowac. Kazdy inny termin bedzie odpowiedni, nawet na Święta Bożego Narodzenia. Najchętniej zamienię dwa miejsca (mój małżonek również dostał w to samo miejsce, w tym samym terminie), ale nawet zamiana jednego mnie usatysfakcjonuje. Niesety, w NFZ zamiania nie byla mozliwa. Moj telefon to [tel]. Proszę dzwonić. Pozdrawiam
A rozważałaś kwestię podjechania osobiście do NFZ-tu i przedstawienia swojej sytułacji 🤔może jednak uda się rozwiązać sprawę w taki sposób...życzę powodzenia 👍
e-mirka
Posty: 2
Na forum od: 18 paź 2019 10:07
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Zamiana terminu sanatorium

Post autor: e-mirka »

Atina pisze: 18 paź 2019 13:25 Jeśli NFZ nie może tym bardziej tu nie jest to możliwe :roll:...
Moze bylam nieprecyzyjna. Chodzi o to, ze w NFZ nie mieli mi już miejsc na inne terminy, ale jesli udałoby sie znalezc kogoś, ktor chcialby sie zamienic, nie byloby problemu.
Awatar użytkownika
ewapach
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 08 paź 2018 07:52
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zamiana terminu sanatorium

Post autor: ewapach »

przepraszam, bez urazy, ale do czego jest to forum jeśli nie do takich celów!? Szukania odpowiedzi na nurtujące problemy i pytania? Przeciesz nie do sprzedawania reklam? Tak myślę :) a zresztą pytanie mam i ja jeśli można sië podpiąć pod ten wątek. Jak uniknąć skierowań do snatorium w okresie Świąt!? Proszę nie pisać, że można coś wyliczyć, bo czas oczekiwania na wyjazd a moment wysłania, to dwie różne sprawy! Tak różne jak 18a 24.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20122
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zamiana terminu sanatorium

Post autor: Felice »

Jedyny realny sposób to poprosić w NFZ i liczyć na przychylność urzędników .
Wiele obiektów na czas świąt nie ma turnusów,więc szansa na otrzymanie w tym czasie nieco maleje.
Awatar użytkownika
ewapach
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 35
Na forum od: 08 paź 2018 07:52
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zamiana terminu sanatorium

Post autor: ewapach »

Dziëkuję za pimysł. Mam niefart, już 3 razy dostałam skierowanie na okres świąteczny. Będę pisać petycje, może poskutkuje. :)
ODPOWIEDZ