Dwa skierowania poszpitalne.

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
forumowicz

Re: Dwa skierowania poszpitalne.

Post autor: forumowicz »

bibi pisze: 04 sty 2020 09:18 :o nie bardzo wiem co by powiedzieć , ale sama wiesz te opinie to czasami potrafią namieszać .
W styczniu Cię skierowali czy później ?
Peonio pomyślności :kwiat:
Skierowanie otrzymałam na 10 marca, znam to miejsce opinie są jak najbardziej prawdziwe, to obóz przetrwania a nie miejsce do rehabilitacji chorych ludzi. Odwołam się jeśli nie otrzymam innego skierowania to zrezygnuję i poszukam coś w ramach komercji. Pozdrawiam😊
forumowicz

Re: Dwa skierowania poszpitalne.

Post autor: forumowicz »

ania_ka pisze: 04 sty 2020 17:35 Peonia1959 przyznam szczerze, że proces ten nastąpił u Ciebie błyskawicznie👍
Ja natomiast pismo z prośbą o przekwalifikowanie do NFZ złożyłam w listopadzie ,a informację o terminie i miejscu dostałam w grudniu .
Przyznano mi Busko Zdrój "Krystynę" od 13.02.2020 do 05.03.2020r.
A swoją drogą, dziękuję Felice, bo zasugerowała mi w swojej odpowiedzi Busko i trafiła :)
Pozdrawiam serdecznie..
Gratuluję przydziału, słyszałam że Busko Zdrój to dobre uzdrowisko😊 Niestety mój oddział chyba nie dysponuję takimi skierowaniami. Miłego dnia.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20156
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dwa skierowania poszpitalne.

Post autor: Felice »

Busko dla samej siarki jest warte każdego pobytu. Samo miejsce nie jest super atrakcyjne,ale rehabilitacja to wynagradza.
Awatar użytkownika
ania_ka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 159
Na forum od: 06 maja 2019 10:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Dwa skierowania poszpitalne.

Post autor: ania_ka »

Dziękuję bardzo :* i oczywiście będę mocno starać się o pokój w części odnowionej.....a potem tu napiszę czy mi się udało.
A jeśli chodzi o siarkę to rzeczywiście dla niej samej warto tam jechać.
Kąpiele siarkowe znam z Solca .....naprawdę jak dla mnie są niezastąpione.Bywa tak, że rezerwuję 10dni w Solcu i jadę tam do Świtu lub Prusa i korzystam z siary codziennie....Siarka wyciąga stany zapalne i działa cuda, bo zawsze 6kg mniej mnie stamtąd wraca do donumu😊.
Pozdrawiam wszystkich z forum i życzę miłego wieczoru.
forumowicz

Re: Dwa skierowania poszpitalne.

Post autor: forumowicz »

Peonio , to znaczy , że masz jeszcze chwilkę , może coś uda Ci się załatwić .
Nie będę dyskutować jak tam jest skoro wiesz ,
kurcze jak to tak może być , że jest tak okrutnie że kuracjusze wolą zrezygnować niż jechać :roll:

powodzenia Peoniu :)
Awatar użytkownika
Stasiu1953
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 05 cze 2019 13:48
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Dwa skierowania poszpitalne.

Post autor: Stasiu1953 »

WItaj Sapphira dziękuję za źyczenia myślę źe na
przełomie kwiecień maj dostaniesz przydział do San.
Pozdrawiam :serce:
forumowicz

Re: Dwa skierowania poszpitalne.

Post autor: forumowicz »

bibi pisze: 04 sty 2020 21:50 Peonio , to znaczy , że masz jeszcze chwilkę , może coś uda Ci się załatwić .
Nie będę dyskutować jak tam jest skoro wiesz ,
kurcze jak to tak może być , że jest tak okrutnie że kuracjusze wolą zrezygnować niż jechać :roll:

powodzenia Peoniu :)
bibi😊 jednak warto było się odwołać, zmienili mi na Wielką Pieniwę w Polanicy od 16 kwietnia. Pozdrawiam😊😊😊
forumowicz

Re: Dwa skierowania poszpitalne.

Post autor: forumowicz »

Peoniu , jesteś przykładem , takim pozytywnym przykładem , że warto walczyć o swoje - gratulacje :)

Miejsce jak i ośrodek super , tylko dobrej i przynoszącej efekty rehabilitacji życzyć należy 8-)
forumowicz

Re: Dwa skierowania poszpitalne.

Post autor: forumowicz »

bibi. 😊😊😊
DORO
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 443
Na forum od: 22 wrz 2015 08:23
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Dwa skierowania poszpitalne.

Post autor: DORO »

Witam, czytam o możliwości dosłania wypisu szpitalnego - pooperacyjnego do NFZ i mam pytanie, czy jest określony czas od momentu wyjścia ze szpitala do momentu złożenia prośby o przekwalifikowanie na leczenie w szpitalu uzdrowiskowym? Czy można to zrobić w każdej chwili? Z góry dziękuję :kwiat:
ODPOWIEDZ