ZIP

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: ZIP

Post autor: Felice »

beatricze pisze: 11 lis 2019 08:20 Dziękuję za odpowiedź. Tak możne jest w przypadku sanatorium. Rehabilitacja podpisuje NFZ np wielkopolskie bezpośrednio z danym ośrodkiem np Busko.
Pozdrawiam
Czasem zdarza się że ośrodki kliniczne mają miejsca na rehabilitację w konkretnych miejscach ale są to wewnętrzne umowy. NFZ ,tak jak napisałam wcześniej, podpisuje na swoim terenie.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: ZIP

Post autor: beatricze »

Felice
To co piszesz jest okey. Tak może być tu mieszkam a tam się operuje a jeszcze w innym rehabilitacja. Ale ja mam na myśli podpisywanie umów to właśnie się już zaczyna bo koniec roku. I z tego co wiem to dany ośrodek składa oferty do NFZ. Tak czy nie? Następnie jest termin rozmów i podpisanie umowy na dany rodzaj świadczenia. Ale może to się zmieniło. Jutro zapytam u źródła.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: ZIP

Post autor: Felice »

Dokładnie tak to wygląda, ale tak jak pisałam wcześniej w danych województwach. Wejdź sobie na stronę NFZ i sprawdź jakie umowy i z kim ma podpisane np. Mazowieckie ,wszystko będzie wtedy jasne.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20127
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: ZIP

Post autor: Felice »

Może to wyjaśni
A8D7803E-2680-49B6-BC21-7D5821849ABD.jpeg
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: ZIP

Post autor: beatricze »

Felice
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mam inne sposoby żeby to sprawdzić.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ