Oczekiwanie na wyjazd

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5075
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Oczekiwanie na wyjazd

Post autor: zbigniew165 »

Małgosia69 muszę sprostować swój błąd, bo pomyliłem pobyty. To co pisałem wyżej miało miejsce w Plańczyku w Solince w 2016 r. czyli nie tak dawno. :o
Reszta oczywiście się zgadza.
Nie zdążyłem wycofać posta i poszedł.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Oczekiwanie na wyjazd

Post autor: bozenka999 »

Zbyszku,to rzeczywiście niedawno ,sama zastanawiam się dlaczego ludzie tak mało ze sobą rozmawiają ,można zrozumieć młode pokolenie,ale to starsze :?: .Może,że te wyjazdy sanatoryjne zrobiły się mniej zdrowotne,a bardziej rodzinnymi wczasami.
Gość

Re: Oczekiwanie na wyjazd

Post autor: Gość »

Bożenko tak jest nie tylko w sanatorium 😔. Moje pobyty były różne. Niedopasowanie do ludzi turnusu i brak chęci na integrację, super brygada paru świetnych osobowości na kolejnym, fajne towarzyszki z wieloosobowego pokoju i znowu lekki samopas bo brylowały małżeństwa. Niedługo jadę z mężem i już nie mogę się doczekać bo razem nigdy nie jest nam nudno 😁 a nie byliśmy dotąd na kuracji razem.
A jeszcze tyle miejsc nieznanych w Polsce czeka na odkrycie. 🙃
Życzę fajnego czasu oczekiwania.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5075
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Oczekiwanie na wyjazd

Post autor: zbigniew165 »

M A J K A jestem tego samego zdania, że w Polsce jest jeszcze tyle miejsc do zwiedzania i pobytów sanatoryjnych. Co niektórzy szukają sanatoriów na Ukrainie lub na Słowacji.
Nie mam nic przeciwko, a wręcz jestem za, bo będzie krótszy czas oczekiwania dla nas, wybierających krajowe sanatoria i obiekty sanatoryjno-wypoczynkowe. :)
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Oczekiwanie na wyjazd

Post autor: bozenka999 »

Też tak myślę,że nasz kraj jest piękny,
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5075
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Oczekiwanie na wyjazd

Post autor: zbigniew165 »

To jest nas już troje. Pozdrawiam :)
Gość

Re: Oczekiwanie na wyjazd

Post autor: Gość »

Tutaj na Forum kręcimy się głównie wokół uzdrowisk, to naturalne. Wielu miejsc jeszcze nie widziałam są na mojej liście plus okolice do wielu nie chcę po prostu zobaczyć.
A nasz kraj ma jeszcze wiele zakątków do odkrycia i tutaj lista też jest długa. Ale jeszcze dłuższa tych miejsc na świecie na których zwiedzenie jeszcze mnie mnie stać. Piszę jeszcze bo jaki sens ma lista marzeń jeżeli nie założymy , że będziemy ją sukcesywnie odhaczać :lol:
Pozdrawiam wszystkich oczekujących a Marzycielom życzę aby miejsc upragnionych zobaczyli jak najwięcej. :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Oczekiwanie na wyjazd

Post autor: Felice »

Niegdyś założyłam sobie ,że odwiedzę wszystkie miejscowości uzdrowiskowe...oczywiście na różnego typu wyjazdach. Powiem tak ,zostało mi już w sumie niewiele miejsc. Nigdy nie byłam w Świeradowie, Przerzeczynie i Rymanowie. Resztę na krótszych lub dłuższych pobytach poznałam. W każdym razie mam choć czasem niewielki,ale jednak,wgląd na to co może mnie ewentualnie czekać.
Polskę w sumie też poznałam nieźle. Białą plamą na mapie nadal jest dla mnie zielonogórskie,jednak wierzę że jeszcze zdążę zobaczyć.
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 830
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Oczekiwanie na wyjazd

Post autor: bozenka999 »

Gratulacje Felice,że ci się udało zrealizować zaplanowane plany, nie wiem jak wy uważacie ,ale ja myślę,że w przeciągu tych ostatnich 10-15 lat bardzo wypiękniały wszystkie te uzdrowiska,że czasami zapiera dech.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20157
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Oczekiwanie na wyjazd

Post autor: Felice »

Zdecydowanie wypiękniały i niektóre jak np Cieplice.Szklarska,Ustka,Inowrocław są w planie do powtórzenia.Może się uda,oby zdrowie pozwoliło.
ODPOWIEDZ