Sanatorium z ZUS

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: agat »

Małgosiu 8-)
JESTEŚ WIELKA
Gratulacje i oczywiście tego wszystkiego co już wcześniej pisał Violet58, po prostu super odpoczynku i oczywiście powrotu do zdrowia.

Violet 58 8-)
a Tobie no cóż życzę powodzenia myślę, że też się uda, najważniejsze to nie tracić nadziei.

powodzenia
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Violet i Agat bardzo, bardzo dziekuje za życzenia i same dobre słowa od Was. :D Cieszę się bardzo na ten wyjazd,mam nadzieje na podleczenie lichutkiego zdrowia, odpoczynek, trochę relaksu i oczywiście super towarzystwo,do tej pory miałam szczęście do takiego. Mam nadzieje ,że ktoś się do mnie odezwie , kto będzie jechał do Sanwita w tym terminie. ;) Violet życze Ci także super skierowania :!: :!: :!: Buziiaki dla Was :!: 8-)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Agat,dopiero teraz zobaczyłam,że jedziesz lada dzień do Wysowej do Biawieny, nie znam tej miejscowości,ale moja znajoma tam była i wróciła bardzo zadowolona.Miejscowość może taka sobie, ale podobno dobre zabiegi i super organizują czas kuracjuszom, tak mówiła. SUUUPER ODPOCZYNKU, ZABIEGÓW I TOWARZYSTWA :!: :D 8-)
Awatar użytkownika
agat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 08 mar 2012 22:07
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: agat »

Małgosiu69 8-)
Jak tylko wrócę wszystko no może prawie wszystko napiszę na NS. Na razie nie dziękuję co by nie zapeszyć. Mam nadzieję, że będzie dobrze choć im bliżej tym bardziej się obawiam. :?

pozdrawiam
forumowicz

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: forumowicz »

Małgosiu,
cieszę się razem z Tobą. Teraz możesz planować wyjazd, Przed Tobą 24 dni "pracowitego" wypoczynku (dużo zabiegów). :D ZUS-owcy są pod szczególnym nadzorem. Ale trochę poszalej, koniecznie. :D
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: stokrotka »

Basiu z Olsztyna ! Co rozumiesz że ZUS-owcy są pod szczególnym nadzorem ? Ja jadę z ZUS -nie bawem i wszystko co z ZUS interesuje mnie.Dzięki za info :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

Agat na pewno będzie super! Fajni ludzie przyciągają dobre towarzystwo ;) HMM... tego czego nie napiszesz po powrocie już Ci zazdroszczę ;) 8-)
Basiu, czasu jeszcze mam mnogo,ale już się cieszę i czekam. Poszaleję troszkę na pewno, mam nadzieję... ;) :lol:
A właśnie, przybliż jeśli możesz termin "szczególny nadzór", czegóż tam może się moje biedne serce spodziewać :?: :shock: :o A tak poważnie napisz troszkę więcej na temat takich turnusów pliss.. :)
forumowicz

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: forumowicz »

Małgosiu,
miałam na myśli, że kuracjusze z zus są np. sprawdzani, czy są na czas w pokoju, w łóżeczku, jeśli lubią wódeczkę wracają do domciu i jeszcze płacą koszty pobytu, Niektórzy mogą stracić rentę. Tylko tyle. Kuracjusze z ZUS mieszkają obok tych z NFZ. Nic nadzwyczajnego. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Małgosia69 »

To kamień z serca- wódeczki nie lubię, winko od czasu do czasu, do łóżeczka też postaram sie wracać na czas ;) Basieńko,jak byś jeszcze coś wiedziała na temat zus sanatorium,daj znać, pliss... 8-) :)
wandzia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 129
Na forum od: 06 maja 2012 15:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: wandzia »

Byłam niedawno (początek marca) w sanatorium z zus,było super,zarówno zabiegi jak i towarzystwo.Pielęgniarka na cały turnus to ze trzy razy nas sprawdzała wieczorem a to głównie dlatego ,że troszeczkę :D sobie pozwalali z mocniejszymi trunkami.O 22.oo zamykali drzwi.Teraz jadę NFZ-u i mam nadzieje,że też będzie super pod każdym względem.
ODPOWIEDZ