Sanatorium z ZUS

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: dani888 »

cześć Kasiu :kwiat: .
Widocznie system padł ale muszą szybko naprawić bo wiadomo , oni też pracują . Dzwoń po prostu w następnych dniach , może uda się . Myślę , że i Ty niedługo pojedziesz , nie smuć się , będzie ok :serce: . Pozdrowionka :kwiat: :) .

Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Post autor: Dagna »

Kasiu a mi się udało dodzwonić od razu, nic o awarii nie mówili, jeszcze terminu nie mam, uprzejma Pani kazała mi cierpliwie czekać na pismo bo w pierwszej kolejności jadą marcowi, a ja miałam jechać w kwietniu.

kasia_64
Kuracjusz
Kuracjusz
Na forum od: 11 maja 2019 01:55
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Post autor: kasia_64 »

Ja o awarii nic nie pisałam, pani w ZUS stwierdziła jedynie, że nie ma dostępu do systemu :)

Awatar użytkownika
Yark
Kuracjusz
Kuracjusz
Na forum od: 05 lip 2018 18:09
Oddział NFZ: Dolnośląski

Post autor: Yark »

Dagna, też mam informację z dnia dzisiejszego, że kolejka sie przesuwa od marca. Ja też z kwietniowego terminu :)

Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Post autor: Dagna »

Ja mam czarną wizję, że od września znowu zablokują bo druga fala będzie i nici z rehabilitacji - w międzyczasie już kolejny zabieg miałam i chyba spróbuję wystąpić o rentę ale to podobno ciężka sprawa bo ZUS ocenia zdolność do pracy i pewnie jakiś zawód nowy odpowiedni do schorzeń mi wynajdą :)
Kasiu sorki u mnie w pracy brak dostępu do systemu=awaria dlatego tak napisałam :kwiat:

Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski

Post autor: dani888 »

Hej .
Z tą drugą falą to nic nie wiadomo tym bardziej , że pierwsza nie minęła :shock: :cry: .
Sama mam obawy odnośnie wyjazdu bo nie wiem nawet czy wrócę i jak ....
Odnośnie rent to od wieków jest tak , że ZUS uznaje , że dana osoba jest zdolna do pracy a jak idziesz na badania do Medycyny Pracy to piszą , że jesteś niezdolny do pracy . Po prostu błędne koło i tyle... :( :!: Więc jak mamy żyć ???

Gothan
Kuracjusz
Kuracjusz
Na forum od: 24 wrz 2018 13:23
Oddział NFZ: Śląski

Post autor: Gothan »

Z tego co piszecie to lipcowi nie mają szans w tym roku. Jest ktoś, kto miał przydział na lipiec?

Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 9

Post autor: sztani »

Wydają skierowania na sierpień na wrzesień jeszcze wstrzymane( może czekają jak rozwinie się druga fala) ,jadą tylko Ci którym kończy się świadczenie. Smutne ale prawdziwe :(

Gothan
Kuracjusz
Kuracjusz
Na forum od: 24 wrz 2018 13:23
Oddział NFZ: Śląski

Post autor: Gothan »

Wygląda na to, ze skoro miałem przydział na lipiec do Krynicy, to w tym roku brak szans na wyjazd.

p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Post autor: p-siak »

Nie upadaj duchem,pojedziesz.

ODPOWIEDZ