Przerwany pobyt i co dalej ?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
st51
Posty: 3
Na forum od: 11 lut 2020 11:47

Przerwany pobyt i co dalej ?

Post autor: st51 »

Witam,stało się. Od dziś wracamy do domu - przerwany przez NFZ pobyt.Temat będzie żył- pozostaje wiele wątpliwości m.in dokończenie pobytu i rozliczenie nie wykorzystanych środków. Dziękuje personelowi ZNP Nałęczów - było profesjonalnie mimo obowiązujących obostrzeń i ograniczeń.
Liczę na poważne potraktowanie dokończenia turnusu przez NFZ w korzystnych warunkach.Wszystkim życzę dużo zdrowia
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1241
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Przerwany pobyt i co dalej ?

Post autor: Samosia »

Witam.Jutro z rana również z córką żegnamy się z Wysową...córka była w szpitalu uzdrowiskowym na dzień dziejszy pozostała połowa zabiegów niezrealizowanych....również zastanawia się co NFZ zamierza zrobić z tym faktem bo rechabilitacja nie została zakończona🤔Czekamy na informacje🤔Pozdrawiam wszystkich,którzy znależli się w dniu dzisiejszym w takiej samej sytułacji...trzymajcie się👍👍👍
Gość

Re: Przerwany pobyt i co dalej ?

Post autor: Gość »

Bardzo mi przykro z uwagi na Was wszystkich. Szczególnie, że priorytetem była dla wielu rzetelna rehabilitacja.
Pozdrawiam ciepło.🌷
Gość

Re: Przerwany pobyt i co dalej ?

Post autor: Gość »

Sytuacja od piątku się zmieniła. Z wielkiej niewiadomej i pracy bez zmian. Mój ośrodek dokończył turnus i do 11 kwietnia przyjmuje - przerwa. Uzgodniliśmy, że przenosimy póki co pobyt na 13 czerwca. Czy się uda? Nie wiem. Ale muszę mieć pozytywny punkt zaczepienia. Ważne, że cokolwiek wiemy...
Awatar użytkownika
ptysiu111
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 06 lut 2010 17:16

Re: Przerwany pobyt i co dalej ?

Post autor: ptysiu111 »

st51
Posty: 3
Na forum od: 11 lut 2020 11:47

Re: Przerwany pobyt i co dalej ?

Post autor: st51 »

Ciekaw jestem czy już ktoś z uczestników którym przerwano pobyt już go dokończył ?
Kto daje skierowania na badania przed ? Pozdro.
ODPOWIEDZ