Odmrażają uzdrowiska

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: gosiam »

Dużo jest fajnych piosenek na dźwięk których nogi same rwa na parkiet. :) Niekoniecznie Zenusia. :roll: Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma- jak słusznie zauważył Alien. Mnie osobiście rytmy króla muzyki disco polo nie przeszkadzają ale gdybym miała wybór wybrała bym coś innego. W Ciechocinku faktycznie dużo było disco polo ale i inne kawałki całkiem przyjemne i wpadajace do ucha. Takie pod nóżkę :lol: Ciekawa jestem jak teraz w dobie covidka życie wygląda w Busku zdroju. :roll: Jak dotąd nikt nic nie pisze. Czyżby nikt z naszych forumowskich kuracjuszy nie jest w takim kurorcie jak Busko. :?:
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: dani888 »

Witam .
A sprawdzałaś w innych tematach ? Gdzieś coś mi chyba mignęło ale w tej chwili nie kojarzę , jak znajdę - dam znać . Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: gosiam »

Dani Szukałam ale może nie dokładnie bo nic nie kojarzę. Poszukam raz jeszcze może znajdę. Wielkie dzięki za pomoc w szukaniu i podpowiedzi :P
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: Małgosia69 »

Gosiam o Wojskowym w Busku skrobnęłam parę słów w temacie Wyjeżdżam do sanatorium. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1788
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: Andrzej1958 »

Z dzisiejszej konferencji w Min Zdrowia:
W "czerwonych" powiatach obowiązywać będzie zakaz organizacji targów, wydarzeń kulturalnych, zamknięte będą siłownię, kina i sanatoria, a wydarzenia sportowe odbywać będą się bez udziału kibiców.

Czerwony to między innymi powiat nowosądecki a w nim Krynica, Muszyna, Piwniczna.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: dani888 »

Witam Was .
Małgosiu69 , Gosiam szuka opinii o konkretnym sanatorium ,,Rafał" w Busku Zdroju , też patrzyłam ale nikt nie pisał jak tam jest ostatnimi czasy .
Tak , uzdrowiska odmrażają i lada moment znów mogą zamknąć :( . Muszę sprawdzić Wieniec Zdrój , jaki kolor ma ten powiat , chyba żółty ale nie jestem pewna . Zresztą z dnia na dzień może wszystko zmienić się i szczerze mówiąc nie wygląda to dobrze :shock: :evil: .
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie :kwiat: :serce: :) .
ciekawska12
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 148
Na forum od: 19 gru 2018 13:30
Staż sanatoryjny: 5

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: ciekawska12 »

Witam :) .... odnośnie korona-wirus a Wieniec Zdrój czyli okolice Włocławka, tu raczej spokojnie ( jak na razie ).
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: gosiam »

Busko to woj. Świętokrzyskie powiat buski i na obecną chwilę funkcjonuje normalnie. Ale wszystko może się zmienić. :?: Do mojego wyjazdu jest jeszcze trochę czasu 27 sierpnia aczkolwiek sprawdzałam w świętokrzyskim nie ma dużo zachorowań coś ok. 1000. W porównaniu z moim łódzkim to Pikuś.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: dani888 »

Ciekawska dzięki za info choć też to sprawdzam każdego dnia .
Gosiam masz rację , w innych regionach jest znacznie gorzej ale może to dziadostwo (przepraszam) choć trochę wyhamuje ?
Dziewczyny pozdrawiam Was cieplutko i wszystkich czytających , głowa do góry :kwiat: :serce: ;) .
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: Maria K »

Witam wszystkich, nie wiem co się dzieje, ale w Polańczyku w Amer - polu i w Atrium przestali grać, nie ma tańcy.Nie ma żadnej muzyki. W innych miejscach można coś posłuchać, są koncerty, ale nigdzie nie ma od 3 dni tancy. Moze maja jakiś zakaz. Ostatnie tańce były we wtorek.
ODPOWIEDZ