Odmrażają uzdrowiska

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1709
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: p-siak »

Nawet parkiet w Zakapiorku pusty?
Naloty policji czy sanepidu były?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: wiktor64 »

Witam : :D
Jakie szczescie miałem że jestem już po kuracji w ciechocinku ,wspułczuje tym
kuracjuszą co sa w zdrojowej siedzą zamknieci jak w wiezieniu przyjechali
sie leczyć a tu taki cios ,zapewne teraz już nigdzie nie grają ale c zrobić tkie czasy
może ktoś jest w Ciechocinku i napisze jak jest to na tyle narka :D
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Odmrażają uzdrowiska

Post autor: dani888 »

Wiktorku , ja sama przeżywam to co się stało w Ciechocinku w Domu Zdrojowym :shock: .
Jestem w Wieńcu i też się boję bo tu są naprawdę tłumy ludków i nie wszyscy zachowują się odpowiedzialnie . Poczekamy na relacje obecne z Ciechocinka a tymczasem pozdrawiam :serce: :) .
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

pobyt sanatoryjny po wznowieniu działalności

Post autor: lubelanka64 »

Kto aktualnie jest na leczeniu sanatoryjnym????? Planuję wyjazd od 19 kwietnia i nie wiem czy warto. Czy baza zabiegowa działa w pełni np. basen, zabiegi mokre. Również ważne dla mnie jest skorzystanie z wycieczek, koncertów i innych atrakcji. Może lepiej poczekać do lata lub jesieni a wiosnę przeczekać w domku i skorzystać z zabiegów ambulatoryjnych. Jakie jest Wasze zdanie. Pozdrawiam i zdrowia życzę
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14539
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: pobyt sanatoryjny po wznowieniu działalności

Post autor: ANDY12345 »

Moim zdaniem, to trzeba zapomnieć o takich atrakcjach o jakich wspominałaś w obecnym czasie. Czy w późniejszym będzie to możliwe, to dowiemy się jaki będzie poziom zakażeń , a w związku z tym poziom ograniczeń. Zaczyna panować kolejna odmiana wirusa o której mówią, że jest bardziej zaraźliwa i wydaje mi się, że coraz większe będą restrykcje. Byłem w tamtym roku z zus jak otwierali ośrodki i na trzeci dzień wstrzymali przyjazdy bo weszliśmy w czerwoną strefę. Jak zachowają się tym razem, to trudno orzec bo ciągle zmieniają zdanie. Na pewno będzie zakaz wycieczek zorganizowanych. Ale czy kuracjusze we własnym zakresie będą mogli sobie zorganizować wycieczki czy wyjście poza teren ośrodka będzie dozwolone to od dyrekcji danego sanatorium będzie zależeć.
Miłego dnia :)
anula3
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 17 paź 2012 21:47
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: pobyt sanatoryjny po wznowieniu działalności

Post autor: anula3 »

Witam. Dziwnie się dzieje. Ja mam jechać 1 kwietnia. Wczoraj dostałam wiadomość że jestem zarejestrowana na szczepienie 30 marca. Powiedzcie co mam robić? A dzisiaj 25 tyś chorych. W dodatku źle się czuje. Chyba zwykle przeziębienie. Strasznie chciałabym pojechać. Ale nie w tak nieprzewidziane j sytuacji. Anula
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: pobyt sanatoryjny po wznowieniu działalności

Post autor: Koralik_bis »

anula3; jeśli będziesz źle się czuła, to nie będziesz zaszczepiona, wypełniasz ankietę w której zaznaczasz między innymi aktualny stan zdrowia; poza tym nie wiadomo jak będziesz się czuć po szczepieniu gdyby do niego doszło to wyjazd 1.04 może być pod znakiem zapytania.
Awatar użytkownika
lubelanka64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 929
Na forum od: 08 wrz 2015 17:23
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: pobyt sanatoryjny po wznowieniu działalności

Post autor: lubelanka64 »

przed chwilą obejrzałam Ciechocinek, Krynicę, Kołobrzeg, Lądek przez kamerki internetowe......przykry widok, wymarłe miejscowości, zero ludzi, Grzybek i tężnie w Ciechocinku nie czynne.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: pobyt sanatoryjny po wznowieniu działalności

Post autor: jan19557 »

Właśnie ogłosili lockdown w całym kraju . Nic nie mówili o sanatoriach więc nie wiem co i jak w tej sprawie. Zamknięte baseny więc trochę kiepsko bez nich w sanatorium
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: pobyt sanatoryjny po wznowieniu działalności

Post autor: dani888 »

Janie , w sanatoriach czynne bo w celach leczniczych , pozdrawiam .
ODPOWIEDZ