ruszyła lista skierowań

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: Tadek 01 »

Pogadac można na każy temat ale fajnie jest jak sie dzielimy opowiesciami i wiadomosciami na tematy sanatoryjne.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: GIENIA »

Pewnie Tadku , ze fajnie . Wielu z nas opisuje ośrodki po powrocie , wielu doradza coś innym przed ich wyjazdem , dzieli się opiniami , spostrzeżeniami , ale są i tacy którzy pojawiają się tylko wtedy , gdy czegoś potrzebują . :roll:
Dobrze tez , że istnieje dział .. Różne ... tam możemy sobie popisać o wszystkim ... o gotowaniu , o kwiatach , o prywatnych spotkaniach forumowiczów , można pożartować , dzielić się swoimi radościami , ale i problemami , jest kącik poetycki , ... po prostu kto ma ochotę może spędzać tam chwile ze znajomymi , pożartować , popisać o wszystkim i o niczym , chociaż nie ma to zazwyczaj żadnego związku z pobytami sanatoryjnymi :)
Forum jest obszerne , każdy w nim znajdzie kącik dla siebie ;)
A gdy ruszy lista skierowań , to i my ruszymy z wpisami w tym temacie ..
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: ewasz »

Otóż to Gieniu, otóż to :D
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: Chamader »

Kochana <<dani888>>..... tak masz rację......
Ci kuracjusze co mają rozpoczęty turnus mogą zostać do końca... ,albo Ci co chcą przerwać kurację, mogą przerwać i odjechać do domu....
Nowe turnusy są zawieszone do odwołania..... :(
Ja na szczęście zdążyłem skorzystać z kuracji (którą bardzo chwalę ) i już trzy tygodnie jestem w domu po....powrocie.
Pozdrawiam wszystkich....... :kwiat:
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: Tadek 01 »

Wyjaśniam co następuje: temat ruszyła lista skierowań to jest mój wpis chyba z lipca br z bliżej nie znanych mi przyczyn administrator przeniółsł mnie na Forum ale chcąc kontynuować zagadnienie wróciłem tutaj z powrotem.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: dani888 »

Tadku , miło , że wróciłeś do tego wątku ale o sanatoriach ludkowie piszą też w innych tematach . Poczytaj a sam przekonasz się , pozdrawiam serdecznie :) .
Drogi Chamaderze :serce: ;) , możesz napisać gdzie ostatnimi czasy bywałeś ? Bo ja - gapa nie widziałam Twojego opisu w jakimś ośrodku w dziale ,,Oceń sanatorium..." :D Oj tam , jestem ciekawa , gdzie byłeś i jak Ci tam było , nie kryję , mówię szczerze . Pozdrawiam cieplutko :serce: ;) .
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: Chamader »

Przemiła <<dani >> dziękuje za Twoje zainteresowanie.... :serce: :kwiat:

Tak ... to prawda, nic w " Ocenach..." nie napisałem, bo uważałem, że nikogo to nie interesuje.....
Natomiast wcześniej krótko napisałem... że wyjeżdzam do Solca Zdroju...( wziołem ze zwrotów) i nadmieniłem o ewentualnym spotkaniu
tam przy kawie... :? Ale odzewu nie było.... :cry: nikt się nie zainteresował......(nie miałem pretensji ....)
Był to turnus duży- pomimo pandemii - bo ponad 300 osób - rozmieszczonych w trzech domach........
Ten ośrodek nie jest bardzo popularny..... jest to gminna wioska.... A wszyscy chcieli by jeżdzić do dużych kurortów, w których jest dużo rozrywki.
Dla mnie... to jest piękne miejsce dla wypoczynku -ciche i spokojne - okolone leśnym parkiem, ukwiecone różnymi kwiatami....,
z najlepszą siarką , dobrymi zabiegami z miłą obsługą.... warunki hotelowe b. dobre.....
Jest i mankament , trzeba chodzić na zabiegi do łazienek... na stołówkę... Chociaż jeżdzi tam co 15 min - szumnie nazwany " busik" i dowozi kuracjuszy.
Byłem tam już drugi raz - teraz w jesiennej- złotej porze... i to miejsce bardzo mi pasuje i odpowiada....
Polecam szczerze Solec Zdrój - kurorcik mały.... -20 kilometrów za .... rozbujanym Buskiem Zd. które też było szare i w remontach....
Pozdrawiam Ciebie Dani.... i innych którzy zechcą przeczytać moje wypociny.....
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: dani888 »

Chamaderze , dziękuję Ci bardzo :serce: ale jeśli mogę to proszę o opis pobytu w dziale ,,Oceń sanatorium...". To przyda się tez innym przyszłym kuracjuszom a wiem , że dasz radę , potrafisz zdać relację z tego pobytu . Proszę , zrób to dla mnie - lubię poznawać miejsca gdzie nie byłam a kto wie ? Może i już nie będę...a może jednak poznam je ? :D Pozdrawiam cieplutko , zdrówka życzę , zwłaszcza w tym wrednym czasie :serce: ;) .
P.s. jutro odezwę się a tymczasem dobrej nocki ;) .
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24524
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ruszyła lista skierowań

Post autor: ewasz »

Chamader, dzięki za opis. Każda opinia jest ważna więc nie ujmuj sobie. Zawsze czytam z zaciekawieniem bo w wielu miejscach nie byłam a inni mają porównanie czy coś się od ich pobytu zmieniło.
Pozdrawiam 😀
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ruszyła lista skierowań - nie tylko do Solca Zdroju

Post autor: jacky6 »

Chamader pisze: 04 lis 2020 22:43 .
Natomiast wcześniej krótko napisałem... że wyjeżdzam do Solca Zdroju...( wziołem ze zwrotów) i nadmieniłem o ewentualnym spotkaniu
tam przy kawie... :? Ale odzewu nie było.... :cry: nikt się nie zainteresował......(nie miałem pretensji ....)

Byłem tam już drugi raz - teraz w jesiennej- złotej porze... i to miejsce bardzo mi pasuje i odpowiada....
Polecam szczerze Solec Zdrój - kurorcik mały.... -20 kilometrów za .... rozbujanym Buskiem Zd. które też było szare i w remontach....

Trochę żeśmy się rozminęli.
Na pewno ja mocno przegapiłem Twoje zawezwanie do Solca Zdroju.
ja zaś z swoją połowicą byłem dwakroć w Solcu Zdroju na rekonesansie - priv - na kwaterze - agroturystycznej.
Listopad 2019 i maj 2020...
Solec Zdrój mamy wpisany już do kalendarze na przyszły rok.
Włącznie z kąpielami uzdrowiskowymi i taplaniem się w basenie mineralnym SPA...

Bywaj zdrów...


:mrgreen: :ugeek:
ODPOWIEDZ