wyjazdy do sanatorium wstrzymane

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14532
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: wyjazdy do sanatorium wstrzymane

Post autor: GIENIA »

Samosiu , i ja czekam na rehabilitację , można powiedzieć z " przeterminowanym " skierowaniem .
Kiedy pojedziemy :?: :roll:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5072
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: wyjazdy do sanatorium wstrzymane

Post autor: zbigniew165 »

Gienia ja myślę, że w kwietniu lub maju, a skłaniam się bardziej na maj, bo wtedy już będą szczepienia 60+, a to seniorzy najczęściej wyjeżdżają ż leczenie sanatoryjne z NFZ. :roll:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: wyjazdy do sanatorium wstrzymane

Post autor: ewasz »

Zbigniewie, mam nadzieję, że jak się nie zaszczepię to mnie nie odrzucą. Chociaż... z tego co mnie doszły słuchy to może to szczepienie być kartą przetargową nie tylko do odbycia rehabilitacji... - heh i niezaszczepieni będą na marginesie społecznym bez żadnych praw :evil:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1242
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: wyjazdy do sanatorium wstrzymane

Post autor: Samosia »

ewasz pisze: 06 lut 2021 19:02 heh i niezaszczepieni będą na marginesie społecznym bez żadnych praw :evil:
Ewasz tak żle to chyba nie będzie .... przecież nie wszyscy będą mogli się szczepić ze względu na stan zdrowia.....trzeba być dobrej myśli :serce: :kwiat:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5072
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: wyjazdy do sanatorium wstrzymane

Post autor: zbigniew165 »

Dziewczyny jak przyjedziecie do Świnoujścia to się Was przemyci dna tańce, bo już tam jakieś znajomości są. :lol:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: wyjazdy do sanatorium wstrzymane

Post autor: ewasz »

Jednym słowem Zbigniewie to w Tobie nadzieja :D :serce:
dajpanspokoj
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 16 lut 2018 13:59

Re: wyjazdy do sanatorium wstrzymane

Post autor: dajpanspokoj »

Jak się okazuję niektóre ośrodki już są otworzone i świadczą usługi fizjoterepii, np. na stronie ośrodka Malinowy źdrój w solcu można odbyć zabiegi...a w sumie można było, ponieważ z informacji przekazanych przez echo dnia, pożar w jednym z pomieszczeń technicznych był przyczyną akcji pięciu jednostek straży pożarnej w hotelu Malinowy Zdrój w Solcu Zdroju w powiecie buskim w sobotę przed godziną 18. Jedną z wielu osób korzystających z zabiegów leczniczych w tym luksusowym hotelu była słynna Krystyna Pawłowicz, sędzia Trybunału Konstytucyjnego, wcześniej jedna z najpopularniejszych posłanek. Przebywający w hotelu ze względu na zadymienie szybko się ewakuowali. Po Krystynę Pawłowicz szybko podjechało bmw Służby Ochrony Państwa i pani sędzia szybko wyjechała z naszego uzdrowiska.

link do artykułu
https://echodnia.eu/swietokrzyskie/krys ... 1-15430001
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5072
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: wyjazdy do sanatorium wstrzymane

Post autor: zbigniew165 »

Ewasz dziękuję, że liczysz na mnie.
Muszę jak najszybciej wyjechać do Świnoujścia, żeby sprawy swoje załatwić i już tam zostać..
Będę w tym tygodniu załatwiał ten wyjazd, bo już faktycznie to siedzenie w domu wpływa negatywnie na moje zdrowie.
Byłem do tej pory cały czas aktywny i już dalej nie mogę siedzieć w domu. Brakuje mi ruchu i mam nadzieję, że w Świnoujściu pracując będę miał tego ruchu wystarczająco.
Mam nadzieję też na kontakty z ludźmi i poznanie kilku osób z forum, które zawitają do Świnoujścia. :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5072
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: wyjazdy do sanatorium wstrzymane

Post autor: zbigniew165 »

Zobaczymy jaka afera z tego pobytu Sędzi Pawłowskiej wyniknie, bo hotel się tłumaczy, że jest tam baza zabiegowa i pobyt był legalny. Ja znam dużo hoteli w uzdrowiskach z bazą zabiegową i żaden nie jest czynny. Nawet teraz po otwarciu nie mają zezwolenia na uruchomienie zabiegów leczniczych.
Opozycja będzie miała używanie. :roll:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1242
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: wyjazdy do sanatorium wstrzymane

Post autor: Samosia »

Zbigniew co do pobytu Pani Sędzi to jest stare powiedzenie....,,Co wolno wojewidzie to......""
ODPOWIEDZ