Komisja ZUS

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Komisja ZUS

Post autor: henrys66 »

Zgodnie z obietnicą informuję że dostałem ( ze zwrotów ) Olecko od 24 czerwca ZUS Lublin
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 644
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Komisja ZUS

Post autor: Abstynent666 »

Dziekujemy henrys za to ze jestes slowny :) ,to jednak sa te zwroty w Zusie ?
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Komisja ZUS

Post autor: henrys66 »

Wygląda na to że są. :roll: .Dzwoniłem w piątek to otrzymałem info że w wakacje już rozdysponowane. Pani zaproponowała Osieczek ale odpuściłem . Dzisiaj ponowny tel. i taka informacja. :D Dla mnie super termin ze względu na pracę , a czy ośrodek zobaczymy.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Komisja ZUS

Post autor: dani888 »

Henry , gratuluję z całego :serce: , termin super i miejscówka ponoć też dobra .
Niedawno była tam koleżanka i wróciła zadowolona , mieszkała w pokoju dwuosobowym .
Pozdrawiam i udanego pobytu życzę choć jeszcze troszkę czasu masz . Aż Ci zazdroszczę :D terminu ;) . Mój ZUS też nas tam wysyła na narząd ruchu .
Toniusia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 170
Na forum od: 15 mar 2019 11:32

Komisja ZUS

Post autor: Toniusia »

Mam pytanie jestem po komisji ZUS z przyznaniem mi rechabilitacji na narzad ruchu. Czy jest ktos kto orientuje się ile teraz można czekac na wyjazd?
matejko
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 24 kwie 2021 16:35
Oddział NFZ: Śląski

Re: Komisja ZUS

Post autor: matejko »

Witam. Czekam od lipca 2020r. (ZUS O/śląski). Dzwoniłam do Zusu, czy w tym roku dostanę skierowanie na rehabilitację, pani odpowiedziała, że na pewno na 100% nie. Może na wiosnę na przyszły rok. Wszystko z powodu pandemii. :D :D :D
Toniusia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 170
Na forum od: 15 mar 2019 11:32

Re: Komisja ZUS

Post autor: Toniusia »

Dziękuję za informację ja z centralnej Polski spróbuje dodzwonic się i dopytać lecz u mnie bardzo niemile sa panie w zus. Pozdrawiam i życzę szybkiego wyjazdu
natala1431
Posty: 1
Na forum od: 05 lip 2022 11:35
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Komisja ZUS

Post autor: natala1431 »

Dostaniesz pismo z numerem sprawy i nr kontaktowym. Najlepiej dowiedzieć się u źródła.
Tapamaraba
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 17 lis 2016 16:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Komisja ZUS

Post autor: Tapamaraba »

Witam.
Ja mam komisję 13 lipca .
Czy ktoś był ostatnio na komisji w Radomiu :?:
IwonkaG
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 85
Na forum od: 07 paź 2017 08:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Komisja ZUS

Post autor: IwonkaG »

Dzień dobry 🌷 jestem "zielona" w temacie komisji ZUS i mam do Was kilka pytań.... Jestem po kolejnej operacji kolana - na zasiłku chorobowym, złożyłam wniosek o rehabilitację w ramach prewencji rentowej. Za 10 dni mam komisję. Czy oprócz dokumentów leczenia nogi zabrać dokumentację chorób współistniejących? Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie? A druga sprawa to termin wyjazdu. Czy że względu na wykonywany zawód i sytuację rodzinną wypada zapytać o jak najszybszy termin? To mój pierwszy raz. Trochę mnie stresują te procedury.
ODPOWIEDZ