Komisja w ZUS-ie

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: Chmurka07 »

Małgosiu gratulacje przyznanej rehabilitacji. Kujawiak jest ok. Byłam tam z ZUS kilka lat temu i z tego co pamietam zusowskie sa tylko dwójki bez rezerwacji.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: Małgosia69 »

Aniu cieszę się w takim razie.Nigdy nie byłam w Inowrocławiu i nie znam kompletnie jego sanatoriów. Jeśli mozesz napisz mi ciut więcej o Kujawiaku, Czy są szklanki, talerzyki, ręczniki, ile kosztuje telewizor,itp.Serdeczne życzenia Swiąteczne!!!! :)
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: Chmurka07 »

Małgosiu ja byłam już kilka lat temu,( tez w listopadzie ) i takich bieżących informacji to Ci nie potrafię przekazać. Kujawiak to popularne tutaj sanatorium napewno ktos Ci napisze cos bardziej aktualnego. Wiem że ja byłam z pobytu zadowolona. Większość zabiegów na miejscu, borowina i kąpiele były poza budynkiem, była kawiarnia, codzienne tańce, obsługa miła.Do parku blisko, do Biedronki blisko. Inowrocław to ładny kurorcik, dojazd tylko był wtedy nieciekawy. Teraz może jest inaczej.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: Małgosia69 »

Oj tak ANIU !! Polączenia z Piotrkowa Tryb. brak, no chyba ze ktos mi coś podpowie. A może ktoś mi cos podpowie świeższego o Kujawiaku, Inowrocławiu. :)
gosiaczek63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 03 mar 2015 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: gosiaczek63 »

Małgosia69 pisze:Aniu cieszę się w takim razie.Nigdy nie byłam w Inowrocławiu i nie znam kompletnie jego sanatoriów. Jeśli mozesz napisz mi ciut więcej o Kujawiaku, Czy są szklanki, talerzyki, ręczniki, ile kosztuje telewizor,itp.Serdeczne życzenia Swiąteczne!!!! :)
Małgosiu ja jadę do Kujawiaka 28 maja a więc jak wrócę to opiszę Ci wszystko ci i jak :) Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: Małgosia69 »

Gosiaczku będę czekała z niecierpliwością na Twoją relację. Pozdrawiam serdecznie. :serce: :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23844
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: grazynamackowiak »

Witam czytam Wasze posty Małgosiu 69 napisz nam datę wyjazdu do Inowrocławia podpowiemy jak dojechać
Gosiaczek 63 przekaże najświeższe informacje o kujawiaku może jeszcze ktoś dołączy z forum pozdrawiam
wyjeżdzających :kwiat: :roll:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: sztani »

Data wyjazdu Małgosi to 02.11 (listopada) taki termin wcześniej podała :o :o co?
Zobacz strona 71 :!:
Do tego czasu jeszcze ze dwa razy zmieni się rozkład PKP . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: Małgosia69 »

Tak, tak Kochani!!!! Taki dostałam termin wyjazdu z zus-u w Tomaszowie Maz. :lol: Poczekam sobie jakieś jeszcze pół roczku i wznowie temat. :lol: Może wtedy ktoś się odezwie, że jedzie w tym terminie. Ale na wiadomości o Kujawiaku czekam z niecierpliwością. :) :kwiat:
Agnieszka44
Posty: 1
Na forum od: 26 lip 2019 12:24
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Komisja w ZUS-ie

Post autor: Agnieszka44 »

Witam
Mam nadzieję że mi ktoś doradzi
Choruje na zespół zawrotowy głowy
Mam uszkodzony błędnik
Od 15 stycznia byłam na L4
Po wykorzystaniu 182 dni wstawiłam się do Zus do lekarza orzecznika.
Pan doktor wydał decyzję o braku wskazan do dalszego leczenia
Zalecil pracę lekką i nie na wysokości.
Złożyłam odwołanie.
W międzyczasie miałam wizytę u audiolog i wystawiła mi opinie ze nadal wymagam leczenia w poradni.
Dodatkowo byłam też u psychiatry bo niestety też lecze się na nerwicę i tez dał mi zaświadczenie ze jestem w trakcie leczenia
I mam pytanie
Czy jak stawie się na komisję lekarską z tymi dodatkowymi dokumentami to mam szansę na cofnięcie orzecznika o zdolności do pracy?
Z góry dziękuję za odpowiedź
ODPOWIEDZ