Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
ela-ela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 322
Na forum od: 02 mar 2011 13:30
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ela-ela »

Witam Kasiu+ też tak bym chciała :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Dzia_dek »

Tadeusz Kolinski pisze:(...)Ale nie odpowiedzieliście czy te moje terminy jesienno-zimowe łatwe do upolowania (...)
By my, Szanowny Panie magistrze inżynierze z Gdyni, o prawdziwym nazwisku i imieniu jak to
myszki anonimki bez imienia i nazwiska nie jesteśmy wiarygodni, a nie wiem czy też jesteśmy
godni odpowiedzieć, ale czytając właśnie Pana pytanie "śmiejemy się do rozpuku" z tego jak
próbuje się Pan dowiedzieć; jak "wywalczyć" upragnioną Krynicę Zdrój, w upragnionym terminie.
p.s. bez urazy, ale mam nadzieję, że dobrze Pan zrozumiał ironię mojej wypowiedzi.
Tadeusz Kolinski
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 21 maja 2013 10:25
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Tadeusz Kolinski »

Do "dziadka". Ja też jestem dziadkiem, szkoda że nie pochwaliłem się ... :lol: Ale dziękuję za pochwałę moich lat szkolnych... A czy "dziadek" też mgr inż? Ale zaznaczam, że ja "przedwojenny" mgr inż czyli z 1972 roku. A wówczas praca magisterska to jak dziś doktorska... (upadek szkolnictwa wyższego - ale to już inna opowieść). :mrgreen: A "dziadek" co - po licencjacie? Co do anonimowości to walczę z hejtem na necie dlatego przedstawiam się z imienia i nazwiska. Ja nie wstydzę się swojego. Tu w tym wątku o tzw "zwrotach". Ale skoro "przyjaciel forum" zbacza, to chyba z błogosławieństwem admina? A wracając do zwrotów - dzięki koleżankom/kolegom za optymistyczne odzewy, że okres jesień/wiosna łatwa do upolowania...
Awatar użytkownika
serendipity
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 495
Na forum od: 17 gru 2011 18:45
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: serendipity »

Dzia_dku Zbyszku, ale po co ta inwigilacja?
Tadeuszu, z pisaniny tutaj wygląda, że terminy jesienno-zimowe jak najbardziej do upolowania:)
Co do nicków, to chyba nikt nie wstydzi się swojego nazwiska, ale na forum po prostu łatwiej operować nickiem, a i nie ma potrzeby podpisywać się nazwiskiem. Bo po co? Ale jeśli Ty masz swoją misję, to też nikt przecież tego nie zabrania.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Dzia_dek »

To nie żadna inwigilacja. Nie mam takich zapędów. Te wiadomości są z tego forum.
Potrzebne mi to było, aby zwrócić uwagę adresata mojego postu na jego zachowanie,
ale patrząc po jego wypowiedzi to skutek mojej jest po prostu żaden, więc szkoda
mojego czasu i dalszą polemikę sobie podarowałem tym bardziej, że zwrócono mi
uwagę, że piszę nie na temat. A ja tylko odpowiedziałem na zadane wcześniej pytanie.
Uważam, że odpowiedziałem w takim stylu na jaki pytający wcześniej sobie "zasłużył".
Żeby nie było i tym razem, że nie na temat: to potwierdzam wypowiedzi osób przede mną.
Te okresy jesienno - zimowe są do "upolowania" bez problemów w większości OW NFZ.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Chmurka07 »

:D :D :D jak ja Was lubię czytać, nawet wtedy jak moi drodzy piszecie nie na temat :lol: :lol: :lol:
Tadeusz Kolinski
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 21 maja 2013 10:25
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

W kwestii formalnej.

Post autor: Tadeusz Kolinski »

W kwestii formalnej - czy można?
Dziadek nie podał stażu sanatoryjnego.
Czy można nie podawać?
Może dziadek był powiedzmy np 68 razy? :lol:
Kto pyta nie błądzi.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2249
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Bogutka5 »

Czy ktoś ostatnio wyłapał jakiś zadowalający zwrocik? Ja mogę dzwonić dopiero za rok w styczniu (18 miesięcy od ostatniego powrotu z sanatorium). Być może że sie zdecyduję ...
Pozdrawiam
Bogutka
Awatar użytkownika
Anna-K
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3376
Na forum od: 01 lip 2014 19:20
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Anna-K »

Słuchajcie to się nazywa mieć pecha :evil:
Wydzwaniałam o zwrot przez 2 miesiące bez 3 dni i nie wydzwoniłam tego co chciałam.
Zrezygnowałam z dalszych prób z powodu przyśpieszonej rehabilitacji na oddziale dziennym.
Przez 2 dni wydzwaniałam do pani w NFZ która zajmuje się szpitalnymi,aby poinformować ją,że już nie będę jej zawracać głowy.
Dzisiaj w 3 dniu dzwonienia wreszcie udało mi się nawiązać kontakt z ową panią.
A Ona mi mówi,że od 2 dni myśli o mnie bo jest zwrot do Kołobrzegu od 11.03. do Perły Bałtyku.
I w tym momencie za przeproszeniem myślałam,że mnie szlag trafi.
Gdybym o tym wiedziała 7.03.to stawałabym na głowie żeby uprosić o zmianę terminu tej rehabilitacji.
Pani się tłumaczyła,że mieli kłopoty z telefonami i dlatego nie mogłam się dodzwonić.
W tym momencie niewiele już mogę zrobić.
Trudno,żyje się dalej :roll:
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Nutka »

Fakt Aniu :kwiat: ....to się nazywa pech :twisted:
Wierzę,że Ci się to odbije z nawiązką :serce:
ODPOWIEDZ