Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: malgonia »

Ale te 27 miesięcy to taki przybliżony termin,ja wchodzę już w 22 miesiąc,brakvna razie weryfikacji a na stronie jest 28 miesięcy przyblizony
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 496
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: MaryKate »

Małgoniu , to tak ja już 22 miesiąc i nie mam weryfikacji też małopolski NFZ , zasięgałam informacji i czas 28 miesięcy nierealny bo wydłużył sie do 32 miesięcy :shock:
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: alien »

Średnio miesięcznie w małopolskim OW NFZ schodzi 1800 miejsc. Przez ostatnie dwa pobyty w ten sposób wyliczyłem sobie,w miarę dokładnie czas w którym pojadę.
A za to co piszą na stronach NFZ o przybliżonym czasie realizacji powinni urzędnicy być rozliczani!
Bo każdy planuje swój czas i urlop jeśli jest osobą pracującą,musi podać przybliżony (bardziej lub mniej precyzyjnie) czas wybrania urlopu,więc pisanie,że czeka się ok 27 ,a realnie jest 32 miesiące to jednak jest rozbieżność prawie półroczna,co koliduje z jakimkolwiek planowaniem...a kto poniesie odpowiedzialność i koszta związane z brakiem urlopu i niemożliwością wyjazdu,albo kosztami u pracodawcy i pracownika jeśli będzie się sugerował wpisem na stronie NFZ?
Edi1234
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 20 mar 2018 21:44
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Edi1234 »

Moja mama dzis wydzwoniła zwrot do Augustowa od 3 kwietnia 🙂
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1240
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Samosia »

Witajcie...Znajoma jest w śląskim NFZ po weryfikacji....z jej wyliczeń wyszlo,że wyjazd miałaby na przelomie listopad-grudzień....wczoraj z nią rozmawiałam i z ochotą zadzwoniła by po jakiś zwrocik w tzw.cieplejszych miesiacach...pytanie czy dzwonić na podany przez NFZ numer do działu lecznictwa sanatoryjnego czy też jest jakiś inny numer kontaktowy :?: :?: :?: Miłego dnia dla wszystkich czekających na wyjazd i tych co maja już swoje skierowania w ręce i odliczają dni do wyjazdu :) :) :)
nicponeq
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 26 mar 2019 20:54
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: nicponeq »

Hej napewno warto dzwonić, w internecie musisz wyszukac stacjonarny numer w swoim oddziale😉
Ja osobiście dzwonilem już dwa razy i w tym okresie jest do wyboru do koloru.
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4580
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: rybka »

Samosiu, znajoma niech spróbuje dzwonć pod ten nr: 32 735 05 92
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1240
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Samosia »

Rybka bardzo dziękuję...numer przekażę i zobaczymy czy coś uda się upolować fajnego :)
nicponeq
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 26 mar 2019 20:54
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: nicponeq »

I jak tam Ludziska wydzwonil ktoś coś ? Ja wczoraj miałem wybór 😂 bo i sopot i kolobrzeg 😉 ale coz mi z tego jak potrzebuje podwójne ! 😠
Od poniedziałku ciąg dalszy polowania.
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: alien »

nicponeq,Sopot i Kołobrzeg? toż to najbardziej chodliwe....w jakim terminie i z jakiej jednostki? Tak na marginesie...z podwójnym jest istotny problem,tym bardziej jeśli na tej samej jednostce ...ponieważ są pojedyncze oddania. Ale drzewo do lasu... 8-)
ODPOWIEDZ