Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: alien »

Szczęściarze Ci z mazowieckiego... przynajmniej tam ktoś przestrzega przepisów. W małopolskim jest totalne widzimisię urzędników. Że też nie ma bata na taką samowolkę.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: GIENIA »

Popieram alien :) .... ja już za ok 2 miesiace mogłabym dzwonic o zwroty , a tak , po weryfikacji , to pewnie gdzieś w pazdzierniku / listopadzie :evil:
iga
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 16 lut 2012 11:35

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: iga »

Wikawika pisze: 12 kwie 2019 22:21 tel. zwroty Warszawa: 22/ 279 67 02 - dawniejsze mogą być nieaktualne.
Podane przeze mnie numery nadal są aktualne. Dzwoniłam pod koniec marca 2019 r. :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20162
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Felice »

alien pisze: 13 kwie 2019 14:19 Szczęściarze Ci z mazowieckiego... przynajmniej tam ktoś przestrzega przepisów. W małopolskim jest totalne widzimisię urzędników. Że też nie ma bata na taką samowolkę.
Oj tak nie do końca 🤔
Znasz tylko ten jeden aspekt,reszt już taka różowa nie jest. Poza chorobą nie ma żadnej możliwości przełożenia terminu,od razu traktują jako rezygnację i lądujesz na końcu kolejki. Żadnych wyborów,lekarze ostatnio bardzo radykalni w decyzjach .
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: alien »

Akurat w małopolskim są bardziej tolerancji,udało mi się przesunąć terminy już dwa razy. Co prawda powody i argumentacja nie były błahe ,a urzędnicy tolerancji....nie wiem jak jest teraz przy ,,dobrej zmianie" , może też totalny kaganiec i krótko przy nodze.
iga
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 16 lut 2012 11:35

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: iga »

Czy nikt nie dzwonił w sprawie wyjazdu ze zwrotów :?: , bo taka cisza na forum :) Ja zaczynam w przyszłym tygodniu, może uda mi się trafić coś w górach. Pozdrawiam :serce:.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: GIENIA »

Powodzenia iga :D w góry bywa więcej zwrotów niz nad morze , zatem szansa jest :D
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2025
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: seti36 »

Zazdroszczę Tobie iga że możesz dzwonić i wyrwać coś fajnego .Ja też już mógłbym dzwonić po zwroty ale się troszeczkę plany po zmieniały i muszę czekać do końca na przydział :) A miało być tal pięknie :D
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Bietka »

Dziękuję za podpowiedzi, dopiero przeczytałam bo rzadko ostatnio wchodzę na forum. To chodzi o moja koleżankę ja jeżdżę dosyć regularnie co ok. 2 lata. Może uda sie na wiosne 2020 ze zwrotów
iga
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 16 lut 2012 11:35

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: iga »

Od dzisiaj zaczęłam starania o wyjazd do sanatorium. Długo trwało, ale dodzwoniłam się :D . Dostałam propozycję wyjazdu od 1 maja do Goczałkowic. Zrezygnowałam, bo 10 maja mam wizytę u lekarza. . Pani z NFZ poinformowała mnie by dzwonić po 6 maja. Nie tracę nadziei i sądzę, że w maju wyjadę ;)
ODPOWIEDZ