Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
bonia50+
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 05 wrz 2013 08:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: bonia50+ »

Mirabella dni :!: :!: :!: ponad miesiąc, ale zależało mi na morzu bo w góry to dużo wcześniej była możliwość wyjazdu .
Jestem mega zadowolona wszystko jest Ok termin lokalizacja i ośrodek z zabiegami na miejscu super :o :)( była również ARKA od 22.10 ale Ja osobiście wolę klimat MSW :lol: i wszędzie blisko ;)
życzę super udanych zwrotów. :kwiat: :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Mirabella »

bonia50+ pisze: 13 paź 2018 21:19 Mirabella dni :!: :!: :!: ponad miesiąc, ale zależało mi na morzu bo w góry to dużo wcześniej była możliwość wyjazdu .
Jestem mega zadowolona wszystko jest Ok termin lokalizacja i ośrodek z zabiegami na miejscu super :o :)( była również ARKA od 22.10 ale Ja osobiście wolę klimat MSW :lol: i wszędzie blisko ;)
życzę super udanych zwrotów. :kwiat: :kwiat: :serce:
:shock: Podziwiam Cię :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Ja też kilka razy korzystałam ze zwrotów....wytrzymałam tylko dwa tygodnie.
Udanego wypoczynku życzę
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Bietka »

Oj Podczele to nie Kołobrzeg to kawał za w lesie blisko morze i nic cisza i niestety czuć komunę. Oj chyba za dopłatą bym tam nie chciała być.Co tam robić.Odwiedziłam ten osrodek będąc w Kołobrzegu, pojechałam chyba ze 20 minut autobusem.
Bietka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 446
Na forum od: 09 kwie 2010 21:52
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Bietka »

Jeszcze chcę dodać, że teraz zdobyć zwrot to bułka z masłem mnie udało się być w Lądku od 4 września ze zwrotów dzwoniłam 300 razy i nic i nic każdego dnia, zadowoliły mnie góry bo je kocham a Kołobrzeg wogóle mnie nie interesuje na szczęście, byłam w Medze kiedyś w październiku i na 10 lat mi starczy morza.
Edi1234
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 20 mar 2018 21:44
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Edi1234 »

Zimno się zrobiło i nie ma chętnych na zwroty :roll:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: zbigniew165 »

Po naszych zdobyczach temat prawie umarł. Faktycznie nie ma chętnych nawet nad morze. Teraz wszyscy jadą z kolejki jak NFZ przydzieli. Panie w NFZ odpoczywają po naszych telefonach, których niekiedy wykonywało się po 300 połączeń przez każdego z dzwoniących. Ja swój zwrot zaczynam pojutrze w Świnoujściu. :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Atina »

Siedzimy cicho w domu ...czekamy na wiosnę :lol: :) :lol:
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: alien »

Zbigniew ile czasu dali Ci na spakowanie walizki? Byłem w tym okresie w Świnoujściu w ,,Bałtyku" Fajnie bo pusto i wieje jak diabli. W jakim ośrodku masz pobyt? W sumie jedynie jakieś rozrywki to w ,,Albatrosie" i czasami w ,,Lazurze" ,bo ,,Energetyk" to już tradycyjnie..fajnego pobytu życzę.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: zbigniew165 »

alien jestem w Trzygłowie, a tylko dwa zabiegi mam w Bałtyku. Właśnie wróciliśmy z Energetyka, gdzie byliśmy na piwie i wrócimy tam na wieczorek. Wstęp kosztuje 7 zł. Co do pogody, to dzisiaj było u nas 20 stopni i zero wiatru. :)
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: alien »

zbigniew165 ...No to macie fajnie..Przy takiej pogodzie to rowerek i przepiękną ścieżką rowerową do Ahlbeck popedałować . To miłej zabawy i udanych zabiegów. I wybierzcie się dzisiaj nad morze jest msza za tych co nie wrócili..niesamowita sprawa.
ODPOWIEDZ