Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Narewka »

Pytanie do Renatki..udało się dodzwonić i cos wybrać?
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: renatka11 »

Kochani :kwiat: . Zrezygnowałam z dalszego dzwonienia, odłożyłam zwroty na wrzesień. Jak dzwoniłam to były różne propozycje i myślę, że są nadal. Chciałam koniecznie nad morze do Kołobrzegu i nawet był zwrot do sanatorium Gryf, ale nie wzięliśmy, bo pogoda zapowiadała się zimna. Od 8 maja mamy wczasy w Świnoujściu, wykupione przed pandemią i w końcu musimy je wykorzystać, bo przepadnie nam wpłacony zadatek, więc z sanatorium aktualnie zrezygnowaliśmy. Zachęcam zainteresowane osoby o dzwonienie i życzę wymarzonych zwrotów. Dla zainteresowanych - ja dzwoniąć o zwroty miałam przed sobą ,,rozpiskę", które sanatorium mogę wziąć. Dla mnie liczyła się baza zabiegowa na miejscu i basen. Można także zapytać, czy baza zabiegowa na miejscu. W mazowieckim jest jedna bardzo miła pani, która sama informowała mnie, że nie ma bazy zabiegowej na miejscu, ale to tylko jedna, inne nie, więc lepiej samemu wiedzieć, co się chce. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Narewka »

Dzięki za odpowiedź.Mam dylemat,bo numerek 4400 ,powinnam na dniach coś dostać,ale gdzie??/Ze zwrotów też na razie rezygnuję,bo zimno.Mnie marzy się morze,nawet poprosiłam o konkretne sanatorium,tylko cisza..To mój ostatni już wyjazd,/50 lat wyjazdów to wystarczy/chciałabym coś dobrego,ale przecież dla nas przydziały to loteria.A ja nie mam szczęścia do wygrywania..
irenae
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 189
Na forum od: 16 lut 2012 22:01

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: irenae »

Witam
Jestem z Wielkopolski i chce spytać, czy w ostatnim czasie ktoś dzwonił o zwroty do naszego funduszu w Poznaniu. Jakie były miejscowości że zwrotów bo zamierzam w najblizszym czasie starać się o zwrot, najchętniej interesował by mnie Kołobrzeg, Świnoujście.
Pozdrawiam IE :serce:
olka44
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 341
Na forum od: 30 paź 2019 15:11
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: olka44 »

Narewka..też jestem ciekawa kiedy dostanę papier na wyjazd..mój nr to 4700, numerki szybko schodzą...
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: renatka11 »

Narewka pisze: 06 kwie 2022 09:55 Dzięki za odpowiedź.Mam dylemat,bo numerek 4400 ,powinnam na dniach coś dostać,ale gdzie??/Ze zwrotów też na razie rezygnuję,bo zimno.Mnie marzy się morze,nawet poprosiłam o konkretne sanatorium,tylko cisza..To mój ostatni już wyjazd,/50 lat wyjazdów to wystarczy/chciałabym coś dobrego,ale przecież dla nas przydziały to loteria.A ja nie mam szczęścia do wygrywania..
To trzeba swojemu szczęściu pomagać. Jeśli nie dostałaś skierowania, to dzwoń o zwroty. W ubiegłym tygodniu dzwoniłam z ciekawości i nawet dla dwóch osób było kilka propozycji. Ja na razie zrezygnowałam z wyjazdu do sanatorium, ale w odpowiednim dla nas czasie skorzystam ze zwrotów, bo wybiorę to, co nam będzie odpowiadało. Pozdrawiam i życzę zwrotu, z którego będziesz zadowolona. :)
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Narewka »

Wczoraj dzwoniłam,ale w innej sprawie.Moja koleżanka dostała Kołobrzeg od 10maja,jedzie z mężem samochodem i chcielibyśmy razem pojechać.Ale na ten termin za wcześnie o zwroty,po 26 .04. mogę dzwonić.Na razie jest za zimno dla mnie,jeszcze poczekam troszkę.Koleżanka dostała z nr 3000,ja mam 3700,już niedaleko.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24576
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewasz »

Narewko, obyś się nie spóźniła i zdążyła z tym dzwonieniem...
Pozdrawiam 😘
Edi1234
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 20 mar 2018 21:44
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Edi1234 »

Dziś że zwrotow były góry, spróbuję jutro.Marzy mi się Kołobrzeg, Ustka lub Sopot
Edi1234
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 20 mar 2018 21:44
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Edi1234 »

Od 9 maja Kołobrzeg Mewa, cieszę się bardzo :kwiat:
ODPOWIEDZ