Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Elisabetha
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 23 lis 2018 17:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Elisabetha »

MariaK ,byłam w Polańczyku w sanatorium Plon w ub. roku w sierpniu.Było wspaniale! Poproś o pokój na ostatnim piętrze,od strony wejścia.Widoki bajeczne! A w upalne dni w tych pokojach jest nieco chłodniej.Życzę udanego pobytu.
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Danka51 »

Nie wiedziałam w jakiej rubryce mam napisać więc piszę tutaj. W czwartek wyjechałam
ze zwrotów do Ciechocinka do SANVITA. Jak na razie wszystko gra, nie ma oczywiscie żadnych
wieczorków ale mnie nie o to chodziło.Wychodzic można ale z zachowaniem ostrożności.Przy
sanatorium duży ładny park oby tylko pogoda dopisala.Warto kto może starać sie o zwroty i korzystać
nie czekając na kolejkę.Pozdrawiam wszystkich :serce: :serce: :ugeek:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14526
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: GIENIA »

Zadowolenia z pobytu Danusiu :kwiat:
bolo61
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 23 mar 2017 21:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: bolo61 »

Elisabetha pisze: 16 lip 2020 18:05 MariaK ,byłam w Polańczyku w sanatorium Plon w ub. roku w sierpniu.Było wspaniale! Poproś o pokój na ostatnim piętrze,od strony wejścia.Widoki bajeczne! A w upalne dni w tych pokojach jest nieco chłodniej.Życzę udanego pobytu.
Byłem w pażdzierniku w Plonie /jesień stulecia 25 stp/,potwierdzam pokoje od strony placu,wspaniałe wschody słońca ale widać od 3 piętra w górę.Ciekawe jak jest w Plonie teraz,były turnusy z ZUS i NFZ z przewaga liczebną prewencji czyli teraz całkowite obłożenie z NFZ?W Zakapiorku są już koncerty co wieczór,na jesień były w Zakapiorze,tańce odwołane.Ale Bieszczady nie są do tańczenia....
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23830
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: grazynamackowiak »

Witam , wyjazdowych z zwrotów :kwiat:
Skierowania jeszcze nie mam ,oczekiwanie po kuracji na kolejkę :(
Zwrot też się nie należy ,nie dzwonię :shock:
Pozostaje długie oczekiwanie ,ale życzyć wszystkim kto wydzwonili zwroty , nie zaszkodzi :o
Danusiu życzymy super kuracji i udanego wypoczynku :kwiat:
Znajoma sanatoryjna koleżanka z Mazowieckiego , wydzwoniła Ciechocinek 8-)
Szpital uzdrowiskowy nr 1 :o
Pozdrawiam wyjazdowych :kwiat:
Awatar użytkownika
Danka51
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 616
Na forum od: 31 paź 2017 12:22
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Danka51 »

Dzięki Wam za dobre wieści...Na razie jest wsio na medal. Pogoda też oby tak dalej.
Nie ma z oczywistych względów tańców oraz wycieczek ale w końcu nie samymi tańcami
człowiek żyje.Miłej i radosnej niedzieli :D :D ;)
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Maria K »

Dziękuję wszystkim za rady ,będę próbować prosić o pokój na ostatnim piętrze.
Nie miałam czasu wcześniej odpisać.
Mam jeszcze prozbę czy możecie opisać wyposażenie pokoi, za co są dopłaty.
Zostało mi już bardzo mało czasu, bo zaczynam turnus od wtorku, ale może jakieś świeższe informacje.
Czy w pokojach są lodówki, czajnik, za co trzeba płacić. Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: forumowicz »

Witajcie,Danka coś nie gra,znajomi przebywający w Ciechocinku mówił i i mówią że tańce są na całego, a Ty piszesz że nie ma,jak to jest możesz napisać?
bolo61
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 23 mar 2017 21:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: bolo61 »

Maria K pisze: 19 lip 2020 23:38 Dziękuję wszystkim za rady ,będę próbować prosić o pokój na ostatnim piętrze.
Nie miałam czasu wcześniej odpisać.
Mam jeszcze prozbę czy możecie opisać wyposażenie pokoi, za co są dopłaty.
Zostało mi już bardzo mało czasu, bo zaczynam turnus od wtorku, ale może jakieś świeższe informacje.
Czy w pokojach są lodówki, czajnik, za co trzeba płacić. Pozdrawiam.
Wposazenie pokoji to wspólna szafa,stolik,dwa krzesła,czajnik,dwie szklanki...TV za darmo,Wi-Fi tak samo ale sygnał jak się trafi albo wcale albo słaby,ja korzystałem z korytarza :D .Balkon,jako taka łazienka,z tego co widziałem to pokoje rózniły się jakościowo,chyba były doposażane w różnym czasie...biblioteka /starocie/ ale co jakiś czas pojawiają się rózni sprzedawcy na holach,szmatki,buty,biżuteria,miody i nawet kosmetyczka...tak bylo ale czy teraz jest to ja już nie wiem.Miłego pobytu i spacerów nad Soliną.
Awatar użytkownika
alien
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 892
Na forum od: 24 maja 2016 09:00
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: alien »

Max masz racje,tańce są aż dudni od 14.30 do 22 non stop tylko umc i umc, właśnie wróciłem z Ciechocinka z sanatorium, byłem w ,,Zdrowiu". Grają i tańczą na Szachownicy,w Stodole i oczywiście tłumy w Zdrojowej. Danusia ma może na myśli,że u niej w ośrodku nie brzęczą. Wybawieniem od tego łomotu disco polo bywał odgłos organów z kościoła :lol:
ODPOWIEDZ