Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: zbigniew165 »

Lawenda oczywiście, że po zwroty dzwoni się bezpośrednio do Działu Lecznictwa Uzdrowiskowego NF u mnie w Łodzi, a nie na żadną infolinię do kosultantów.
Dzisiaj pani sama do mnie dzwoniła z NFZ, czy mam już wynik testu, bo moje dokumenty jeszcze są w NFZ i jutro je odbiorę jadąc od razu do Kołobrzegu.
Joni wejdź na stronę swojego NFZ, gdzie wysłałeś wniosek i ustal sobie numery do pokoju w którym zajmuj ą się przydzielaniem i wysyłaniem skierowań do wyjazdu.
Żadna infolinia na 800...., bo nigdy nie załatwisz zwrotu.
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1230
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Joni123 »

Zbigniew, oczywiście że dzwoniłam na nr ze strony NFZ,i na numery które mialam ale jak na nie dzwonię to od razu jest komunikat że musisz dzwonić na nr 800...., Oni łączą z odpowiednim nfz do odpowiedniego działu...tak to jest
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24607
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewasz »

Niestety tak jest w Śląskim NFZ. Tych bezpośrednich numerów nie mamy już od 2 lat.
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: berbla65 »

Hejka, numer po zwroty z NFZtu śląskiego otrzymałam w ubiegły piątek( 2.04) na infolinię 800... uprzejmy pan poprosił abym chwilę doczekała i...podał ten numer 32 735 37 08 :D . Dzwoniłam i w piątek i we wtorek po świętach - szybko można się dodzwonić :D . Niestety nie jadę do wymarzonej Polanicy tylko do ..Ustronia ( 5 raz) :lol: ale co tam - liczy się pozytywne nastawienie :lol: pozdrawiam i napisz czy coś załatwiłaś :roll:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24607
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewasz »

Dzięki Berbla :D
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: berbla65 »

:serce: :serce:
Awatar użytkownika
Joni123
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1230
Na forum od: 22 cze 2017 07:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Joni123 »

berbla65 pisze: 08 kwie 2021 23:05 Hejka, numer po zwroty z NFZtu śląskiego otrzymałam w ubiegły piątek( 2.04) na infolinię 800... uprzejmy pan poprosił abym chwilę doczekała i...podał ten numer 32 735 37 08 :D . Dzwoniłam i w piątek i we wtorek po świętach - szybko można się dodzwonić :D . Niestety nie jadę do wymarzonej Polanicy tylko do ..Ustronia ( 5 raz) :lol: ale co tam - liczy się pozytywne nastawienie :lol: pozdrawiam i napisz czy coś załatwiłaś :roll:
Kochana tego nr jeszcze nie próbowałam, 🙂dziś atakuję ♥️
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Atina »

Joni123 zwroty fajna sprawa...
Trzymam kciuki za Ciebie :)
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Samosia »

Joni123 trzymam kciuki za super zwrocik i daj znać co udało się załatwić🤔
berbla65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 847
Na forum od: 22 mar 2019 12:28
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: berbla65 »

Witajcie,ups ale u mnie się porobiło :roll: zadzwoniła dziś do mnie miła pani z NFZtu-to nie żart-i powiedziała, że mój szybki przydział do Ustronia to....pomyłka :?: ale mówię,że ja jestem ZHDK - PANI ZASKOCZONA nie wiedziała o tym bo skąd? było mnóstwo zwrotów nawet 13.04 do Kołobrzegu do Arki -test musiałabym zrobić dzisiaj Było też Swinoujście, Inowrocław, Polańczyk,Lądek Zdrój,Krynica Zdrój,Goczałkowice i Kołobrzeg Mewa.Pani dała mi pół godzinki na zastanowienie i...w tym samym terminie co do Ustronia miałam jadę do.. ŚWIATOWIDA w Ś winoujściu :P . Tylko miałam e-mailem wysłać skan mojej legitymacji :D Z przeglądarki zniknął przydział do Ustronia i pojawił się znowu numer ..92 850 :D pozdrawiam
ODPOWIEDZ