Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: GIENIA »

Zbyszek , mam 4 numery do Młynarza , nie wiem czy Ziutek ma je wszystkie , wyślę Ci je .. :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Małgosia69 »

W listopadzie - lutym to już raczej dostanę bez dzwonienia skierowanie, ale już mam dość wyjazdów z NFZ-u w listopadzie lub styczniu :? Dlatego spróbuje coś wydzwonć wcześniej. Zbyszku oczywiście że bym chciala nad morze, bardzo bym chciała. Ale jeśli zaproponują mi coś sensownego, wezmę. Byle nie Pcim Dolny :lol: i dobre zabiegi byly. Nie wiesz czy w ogóle jakieś zwroty u nas są :?: Czy tylko morza brak :?: Dobrej nocki Wszystkim życzę. :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2226
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Bogutka5 »

Witam. Będę dzwoniła i pytała o zwroty. Potrzebuje dwa skierowania , więc trudniej. No i nie nad morze. Tu mieszkam.
Bogutka
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: andrzej1955 »

Małgosia69 pisze: 21 cze 2021 21:54 W listopadzie - lutym to już raczej dostanę bez dzwonienia skierowanie, ale już mam dość wyjazdów z NFZ-u w listopadzie lub styczniu :? Dlatego spróbuje coś wydzwonć wcześniej. Zbyszku oczywiście że bym chciala nad morze, bardzo bym chciała. Ale jeśli zaproponują mi coś sensownego, wezmę. Byle nie Pcim Dolny :lol: i dobre zabiegi byly. Nie wiesz czy w ogóle jakieś zwroty u nas są :?: Czy tylko morza brak :?: Dobrej nocki Wszystkim życzę. :kwiat: :serce:
Witam ,co do zwrotów z Łódzkiego to ja nie miałem szczęścia mimo wielokrotnych telefonów już od 2000 numeru w kolejce, co nie znaczy że ktoś inny nic nie wydzwoni i próbować trzeba, powodzenia, Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: GIENIA »

W małopolskim jest sporo zwrotów w róznych kierunkach ... można by rzec - do wyboru , do koloru :)
Gdy ja wydzwoniłam Kołobrzeg , były jeszcze dwa inne ośrodki w Kołobrzegu , Równica w Ustroniu , Inhalatorium w Szczawnicy , Połczyn , Goczałkowice , Rabka , Rymanów , Dąbki ... tyle pamiętam :)
Wystarczy być konsekwentnym w dzwonieniu , mnie udało się połączyć po 32 próbach ;)
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewiko »

Witajcie Kochani forumowicze . Pod koniec maja , bez problemu wydzwoniłam podwójne skierowanie do Buska. Wyjechaliśmy w czerwcu . Na spakowanie i ogarnięcie spraw zawodowych mieliśmy dwa tygodnie. Szczęściu trzeba pomóc .... zadzwonić. Było bardzo dużo zwrotów " do wyboru do koloru " . Dla nas Busko to strzał w 10 .Wszystkim oczekującym , życzę upragnionych zwrotów. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Małgosia69 »

Andrzeju kiedy ja wydzwinilam Ustroń proponowano mi tylko jeszcze Kujawianke w Inowrocławiu,ale do tego ośrodka nie chciałam. Pani poinformowała mnie także że w naszym NFZ skrócono czas zwrotów do jednego tygodnia. Mnie pomogło orzeczenie o niepełnosprawności i uprzejmość przemiłej młodej pracownicy. Super jest na nią trafić dzwoniąc. I tego Ci życzę. Pozdrawiam cieplutko.
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewiko »

Zdecydowanie Połczyn .... chętnie pojechałabym po raz kolejny.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: andrzej1955 »

Małgosia69 pisze: 23 wrz 2021 20:16 Andrzeju kiedy ja wydzwinilam Ustroń proponowano mi tylko jeszcze Kujawianke w Inowrocławiu,ale do tego ośrodka nie chciałam. Pani poinformowała mnie także że w naszym NFZ skrócono czas zwrotów do jednego tygodnia. Mnie pomogło orzeczenie o niepełnosprawności i uprzejmość przemiłej młodej pracownicy. Super jest na nią trafić dzwoniąc. I tego Ci życzę. Pozdrawiam cieplutko.
Miło się czyta że mimo wszystko ktoś wydzwonił coś ze zwrotów-moje orzeczenie też dołączone-cóż poczekamy zobaczymy co przyznają to tam się pojedzie-Owocnego Pobytu Życzę i Pozdrawiam :kwiat:
Henryka 1954
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 27 sie 2021 15:08
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Henryka 1954 »

Proszę mi powiedzieć coś bliżej o tym zaświadczeniu o niepełnosprawności.To w jakimś stopniu pomaga ? Mój mąż ma orzeczenie -umiarkowane
ODPOWIEDZ