Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6771
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Maryann »

No właśnie... a ja mam takie odczucia, że jestem rozdarta... pomiędzy remontem chałupy, a wyjazdem do sanatorium :roll: :mrgreen: .. Jakby nie ten piep.... y wirus to wybór byłby oczywisty. :roll:
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewasz »

Atinko kochana, bo Ty to inna bajka. Jakby zadzwonili do mnie i propozycja byłaby nad morze to biorę bez dwóch zdań :D
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: dani888 »

Ewciu a nie obawiałabyś się ? Jeśli tak to jestem pełna podziwu :kwiat: :) .
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Felice »

Atina pisze: 26 cze 2020 08:30 Ja bym nie pojechała Maryann ale każdy ma inne odczucia w tym temacie ;)
Fakt,każdy ma inne i przez inny pryzmat patrzy. Ja pojechałam na pierwszy ogień i to była najlepsza rzecz jaką mogłam w tym czasie zrobić. Jestem w grupie bardzo wysokiego ryzyka,ale i tak uważam ,że losu nie przechytrzę.
Mnie wyjazd bardzo pomógł, przede wszystkim pozbyłam się kwarantannowej oponki,miałam bardzo dużo ruchu,co jest dla zdrowia w każdej postaci mocno wskazane i przebywałam z fantastycznymi ludźmi, czego w Warszawie nie miałabym.
Czyli zarówno zdrowie psychiczne i fizyczne tylko na tym zyskało.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Felice »

dani888 pisze: 26 cze 2020 18:04 Ewciu a nie obawiałabyś się ? Jeśli tak to jestem pełna podziwu :kwiat: :) .
Czego? Ten wirus jest nie tylko w miejscowościach uzdrowiskowych,ale wszędzie.Podejrzewam ,że w naszym miejscu zamieszkania łatwiej o niego. Ewasz była z nami w Lądku przez jakiś czas i wróciła zdrowa. My wszyscy zresztą też.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: dani888 »

Felice w sumie masz rację ale może jeszcze dlatego tak reaguję bo do sanatorium jak wyjdzie pojadę pierwszy raz . W sumie to wszystko się kumuluje . W dodatku wygląda na to , że musiałabym jechać daleko , pociągiem , busem , sama jeszcze nie wiem czym . Autem byłoby najlepiej ale chyba nie da rady .
Ale wiesz ? Dzięki za otuchę , to jest dużo , pozdrawiam :kwiat: .
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24605
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: ewasz »

Tak to prawda byłam całe 9 dni w Lądku, nawet zabiegi brałam i zdrowiutka przyjechałam i nadal jestem. Kontaktowałam się z wieloma osobami i nic złego się nie wydarzyło. Jadąc nad morze, może podleczyłabym moje zatoki, które są w fatalnym stanie ....
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20152
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Felice »

Dani też jechałam pociągiem do Wrocławia,dopiero stamtąd Lądecka przyjaciółka odebrała mnie autem.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: dani888 »

Wiem , że życzycie mi dobrze i za to wielkie dzięki ale jak już dostanę przydział - dam znać na pewno .
Wtedy to dopiero będę trzęść majtkami :lol: :lol: :lol: .. A tymczasem dobrej nocki . :kwiat:
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 261
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Yaga »

Witajcie. :kwiat: Ja równiez będę chciała jechac ze zwrotów ale dopiero w sierpniu.Zawsze jezdziłam w góry a tym razem może uda mi się pojechać nad morze.Znajomi pytają się - czy sie nie boję? a ja myslę że w sanatorium jest bardziej bezpiecznie niz na targu ,w sklepie czy w centrach handlowych.Przynajmniej sanatoria są wysprzątane dokładniej bo wiadomo jak było wczesniej.Brak czasu na sprzątnięcie dokładniej bo zaraz następny turnus przyjeżdżał.Pokoje dwu osobowe a nie trójki maseczki kiedy trzeba to zakładac .Dodatkowo dobry humor i będzie dobrze.pozdrawiam wszystkich tych co czekają i tycz co są już na kuracji :kwiat:
ODPOWIEDZ