Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2559
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Mazrena »

To ja może wydzwonię zwrot na święta :lol: :lol: x2. W grudniu mija 24 m-c, a jeszcze trochę numerków przede mną . Myślę, że w listopadzie mogę dzwonić , oby sytuacja covid się nie zmieniła :oops: :roll:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5071
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: zbigniew165 »

Mazrena w zwrotach możesz sobie przebierać, a podejrzewam, że w listopadzie będzie ich jeszcze więcej. Ja dzwonię po 16 października, bo chce jechać do Świnoujścia na początku listopada lub w końcówce października.
Tak mi przekazano w NFZ i tak zrobię. Będę dzwonił już z Chalkozyna w Kołobrzegu, bo jadę za tydzień. :)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2559
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Mazrena »

Zbigniew tak myślę dzwonić ;) Ja chętnie bym pojechała do Świnoujścia, a Kołobrzeg chwilowo odpuściła, bo ostatnio to 2x w roku byłam. Jakie jest dobre sanatorium w Świnoujściu z basenem?? poleć jakieś :lol: :x :idea: :idea: :idea:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5071
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: zbigniew165 »

Mazrena najlepiej by było do Henryka. Mają tam basen o wym 12 x 4,5 m, jacuzzi i kurtynę wodną. Jest to nowy obiekt wybudowany od podstaw na miejscu starego, który został wyburzony do fundamentów.
Śledziłem jego budowę w czasie moich pobytów w Świnoujściu.
W sanatorium Bałtyk jest basen solankowy, ale sam obiekt nie jest zbyt atrakcyjny, a raczej ponury.
Jet dużo obiektów komercyjnych w strefie uzdrowiskowej z basenami na które też można wejść.
Świnoujście ma tą zaletę, że wszystko jest blisko w strefie uzdrowiskowej i nie trzeba tyle chodzić jak w Kołobrzegu, bo np. do Arki ok.3 km. Wszystko jest skupione w rejonie promenad, bo jest ich trzy położone blisko siebie. :)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2559
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Mazrena »

Dzięki Zbigniew :) :)
Może coś się trafi na grudzień dlatego pytam, a komercyjnie mam namiar na Rybniczanke- firma NAT. Od nich jeździmy do Kołobrzegu dawny Górnik :D
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5071
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: zbigniew165 »

Mazarena jak chcesz pisać o Świnoujściu, to wejdź w nasz temat założony przez Gienię w Zlotach i spotkaniach forumowiczów.
Będziemy teraz w nim pisać, bo jedziemy znowu w listopadzie do Świnoujścia, ja oczywiście chcę jechać ze zwrotu. :)
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2559
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Mazrena »

Dzięki :) będę zaglądała i czytała na bieżąco ;) :twisted:
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5071
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: zbigniew165 »

Wydzwoniłem ze zwrotów Świnoujście, bo tak chciałem. Pani w NFZ zaproponowała mi trzy terminy do Świnoujścia i wybrałem ostatni termin na 29.10.2020 r Teraz tylko czekam na wystawienie przez Zarząd Uzdrowiska zlecenia wykonania testu na Cowid 19, który załatwię w Kołobrzegu 23.10.2020 r.
Wyjazdy się trochę skomplikowały, bo trzeba się trochę obdzwonić kilka instytucji zanim zrobi się test, a jeszcze osobiście trzeba odebrać skierowanie na wyjazd z NFZ u mnie Łódź. Pozdrawiam i dzwońcie, bo jest dużo zwrotów do wyboru obiektu i daty wyjazdu. :)
Magdala50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 168
Na forum od: 27 sie 2020 12:42
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Magdala50 »

No i pięknie, gratuluję. Gdzie będziesz mieszkał??
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5071
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: zbigniew165 »

Magdala50 odpiszę Ci w naszym temacie, który założyła Gienia. :)
ODPOWIEDZ