Wyjazd ze zwrotów

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
forumowicz

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: forumowicz »

Polanica-Carmen
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Muzyczka »

Tak Gieniu, nie może mieć Krynica Zdrój ze swym powietrzem pulmonologii.....jak i z Zus-u ..zrezygnowali też..
Ale u Maxa wszystko możliwe...
Nie ma rzeczy niemożliwych u niego...Hest na maksa zaradny.....On góry przenosi...nad morze...hi... :lol:
forumowicz

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: forumowicz »

odkryłem cos nowego: jest mozliwość skorelować wyjazdy wspólne osób z forum w jednym miejscu,warunek mozliwość korzystania w danej chwili ze zwrotów,w tym samym czasie,jestem genialny,hehe
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Muzyczka »

Max... :kwiat: tylko musi być więcej miejsc ze zwrotów, no ale jeżeli na przykład tak jak piszesz
zbieg okoliczności....ale w Świnoujściuu były trzy opcje w trzech różnych sanatoriach....to mogą pojechać 3 osoby z forum rzeczywiście ...jeżeli chcą jechać w tym czasie....
Gość

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Gość »

Myślę , że Forumowicze jeżdzą na spotkania nie czekając na genialne pomysły ze zwrotami :lol:
Zwroty są super, korzystałam dwa razy i skorzystam jak się uda ponownie. Chociaż nie powiem wisieć na telefonie można tygodniami :evil: a nie mam zwykle noża na gardle żeby brać cokolwiek i to jeszcze paskudnej porze roku jaką jest dla mnie późna jesień i zima, ale niestety właśnie wtedy zwrotów jest najwięcej. Minusik - cóż raz się trafi 10 dni na wyjazd a raz musisz odmówić fajną miejscówkę bo masz 2- 3 dni a są i takie. Hardcore wolę w innym wydaniu.
A polującym obecnie życzę po pierwsze aby telefonów była umiarkowana ilość a strzałów w 10 jak najwięcej - oczywiście dla każdego to co lubi.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: GIENIA »

Max-R pisze: 24 sty 2020 11:23 odkryłem cos nowego: jest mozliwość skorelować wyjazdy wspólne osób z forum w jednym miejscu,warunek mozliwość korzystania w danej chwili ze zwrotów,w tym samym czasie,jestem genialny,hehe
Teraz dopiero to odkryłeś :?: ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: GIENIA »

Muzyczka pisze: 24 sty 2020 11:34 ..ale w Świnoujściuu były trzy opcje w trzech różnych sanatoriach....to mogą pojechać 3 osoby z forum rzeczywiście ...jeżeli chcą jechać w tym czasie....
:D
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Muzyczka »

Gienia . moja koleżanka z Krakowa już szczęśliwie tam dojechała ,vdo Świnoujścia na 12:00 już była w pokoju ..też jechała sypialnym z Krakowa , ja w Krakowie dziś byłam.i teraz z uczennicą wracam z Krakowa.. jest piękne słoneczko , a nad morzem nie ma...ale jest tam morze spokojne dziś ...z małą mgłą rano było..
Serdecznie pozdrawiam.... :kwiat: .
Awatar użytkownika
krysiapff
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 159
Na forum od: 09 lut 2017 13:23
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: krysiapff »

:D Witam kochani -bardzo sie ciesze ze tafilam do was bo dowiedzialam sie ze moge wyjechac ze zwrotow . :D Czekam juz 29 miesiecy a numer w przegladarce to 9860 -patrzac jak wolno spadaja to nie widze swiatelka w tunelu.Moim marzeniem jest wyjazd nad morze ale -jest male ale bo potrzebuje 2 miejsca dla mnie laryngologia a dla meza reumatologia =zaczynam chyba od jutra polowanie na zwroty ,moze sie mi uda =jak myslicie mam jakies szanse :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Wyjazd ze zwrotów

Post autor: Muzyczka »

Krysia- Witaj . Szanse są .. bywają podwójne zwroty..tak słyszałam...i w grudniu do Lądka też pojechało małżeństwo..
Powodzenia :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ