Podanie - szpital uzdrowiskowy

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Weronika
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 13 sie 2012 12:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Podanie - szpital uzdrowiskowy

Post autor: Weronika »

Witam,
Dzisiaj lekarz wystawił mi wniosek na leczenie uzdrowiskowe do szpitala. Po przekazaniu informacji, że interesuje mnie leczenie w okresie wakacyjnym (w szpitalu uzdrowiskowym, który mnie interesuje nie ma nauczania ponadgimnazjalnego), kazano mi napisać podanie w którym zamieszczę właśnie te informacje. Czy pisał ktoś coś podobnego? Byłabym wdzięczna za pomoc, czyli małe nakierowanie jakie informacje dodatkowe przydałoby się wypisać. Najbardziej to chodzi o ten termin w wakacje.

Pozdrawiam,
Weronika
forumowicz

Re: Podanie - szpital uzdrowiskowy

Post autor: forumowicz »

Witaj Weroniko,
nie ma regul jak napisać takie podanie. Zakładamy, że w NFZ pracują życzliwi ludzie, po prostu.
Więc zaadresuj tak jak każde inne podanie i uzasadnij. W związku z tym, że (tu napisz o swoim problemie) proszę uprzejmie o przydział sanatorium w okresie wakacyjnym.
Z poważaniem Weroika....

I to powinno wystarczyć. Napisz po prostu szczerze od serca, jaki masz problem ... i już. Zyczę powodzenia. Mnie udalo sie 2-krotnie. :)
Awatar użytkownika
Weronika
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 13 sie 2012 12:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Podanie - szpital uzdrowiskowy

Post autor: Weronika »

Dziękuję bardzo Basiu za odpowiedź. :)
Podanie poszło, napisałam jaki jest problem i że inny termin mógłby być dla mnie niekorzystny :) Teraz zostaje mi tylko czekać :)

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ