Ośrodki ZUS 2014

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24601
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Ośrodki ZUS 2014

Post autor: ewasz »

Z tymi odległościami to może i racja. Mój mąż i córka byli na prewencji z ZUS w Stróżach (czytaj Alcatraz :!: ) o zgrozo :!: . Mąż drugi raz jadąc wylądował w Lądku-Długopolu na oddz. szpitalnym "Mieszko". Opowiadał, że jedzenie marne a podstawa to serki :lol: a tak w ogóle to mówił "tam psy dupami szczekają".
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a ja mam na wniosku Lądek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale nie wiem Zdrój czy Długopole - jadę z NFZ :lol: :lol:
mariolaa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 565
Na forum od: 16 mar 2011 20:33

Re: Ośrodki ZUS 2014

Post autor: mariolaa »

Na stronie ZUS (na mapce) są wymienione jedynie miejscowości w jakich są sanatoria z ZUS i kierunki leczenie. Innych informacji więcej nie znalazłam. Może wspólnie uzupełnimy jakie są to sanatoria podających ich nazwy. Te osoby, które już mają skierowania lub były w 2014 roku mogłyby się podzielić takimi informacjami. Pozdrawiam!
agniecha_76
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 230
Na forum od: 12 wrz 2010 19:22
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ośrodki ZUS 2014

Post autor: agniecha_76 »

To ja zacznę narządy ruchu komisja marzec 2014 Rymanów Zdrój sanatorium Kasztanowy Dwór był też do wyboru Ziemowit w Rymanowie
W Polańczyku Plon albo AmerPlon
Awatar użytkownika
dziunia60
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2147
Na forum od: 18 sty 2013 11:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Ośrodki ZUS 2014

Post autor: dziunia60 »

Byłam od 25 lutego 2014 na prewencji ZUS w Stalowej Woli ,nie polecam więcej informacji na http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... f=3&t=7579
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Ośrodki ZUS 2014

Post autor: emik »

Czasami w jednej miejscowości jest kilka ośrodków. Mazowieckie wysyłało w ubiegłym roku do Ciechocinka do sanatorium Gracja, a łódzkie do ZNP.
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Ośrodki ZUS 2014

Post autor: emik »

Mam jedno pytanie. Czy ktoś z państwa Forumowiczów z łódzkiego okręgu ZUS był na rehabilitacji dalej niż 200 km. Chodzi mi o południe bądź północ Polski.
Awatar użytkownika
Irena0404
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 981
Na forum od: 06 wrz 2012 11:41
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Ośrodki ZUS 2014

Post autor: Irena0404 »

Witajcie, mogę się wypowiedzieć na ten temat, bo właśnie wróciłam od orzecznika ZUS. Przydział Wysowa - Biawena od 21 sierpnia. Nie ma mowy o wyjeździe poza ośrodki, które mają na swojej liście oddziały ZUS, te najbliższe miejscu zamieszkania. Pytałam o Szczawno - szybko sprowadzili mnie na ziemię. Małopolska na drogi oddechowe do Wysowej :) termin jest super, więc ...jadę :D
pers25
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 24 paź 2011 19:54

Re: Ośrodki ZUS 2014

Post autor: pers25 »

trochę to wygląda śmiesznie jakie sanatorium z prewencji ZUS może zaliczyć się Radom, wielkie hallo robią że wysyłają do sanatorium a tu zwykła rehabilitacja jak w Radomiu. Sanatorium jak z nazwy wskazuje powinno być ośrodkiem sanatoryjnym a nie ....... No ale to Polski ZUS.
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: Ośrodki ZUS 2014

Post autor: nika7 »

pers25 pisze:trochę to wygląda śmiesznie jakie sanatorium z prewencji ZUS może zaliczyć się Radom, wielkie hallo robią że wysyłają do sanatorium a tu zwykła rehabilitacja jak w Radomiu. Sanatorium jak z nazwy wskazuje powinno być ośrodkiem sanatoryjnym a nie ....... No ale to Polski ZUS.
Kompletnie nie zrozumiałam o co Ci chodzi. Czy o to że na mapce jest Radom, czy gdzie wysyła radomski ZUS? Prosiłabym o sprecyzowanie :roll:
Awatar użytkownika
woytek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1298
Na forum od: 28 gru 2012 17:41
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Ośrodki ZUS 2014

Post autor: woytek »

Czy ktoś z Państwa orientuje się gdzie białostocki zus wysyła w 2014 -kregosłup
ODPOWIEDZ