Czy można-warto się odwoływać od decyzji ZUS?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Justi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 10 cze 2014 09:22
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Czy można-warto się odwoływać od decyzji ZUS?

Post autor: Justi »

Ten mój orzecznik miał tylko wniosek, w którym była ujęta moja jednostka chorobowa... :lol:
Też mnie to zdziwiło :shock: Dlatego nieco wyprowadził mnie na początku z równowagi...troszkę ;)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Czy można-warto się odwoływać od decyzji ZUS?

Post autor: darek »

Okularów nie kazał mi ściągać... :lol: :lol: :lol: Rezonans magnetyczny go nie interesował... Ale był zainteresowany moimi wynikami...ginekologicznymi ...;)[/quote]

Wcale Mu się nie dziwię
Weszła atrakcyjna Kobieta postanowił pomóc Twojemu Partnerowi i NIE WYSYŁAĆ Cie do Sanatorium Pan Doktor zapewne nasłuchał co dzieje się w sanatoriach a ,że podpisał "Sławną Kartę" Dał swój upust i zaproponował Ci Ambulatoryjną prewencje
A nuż by się udało A TUTAJ trafił na Kobietę przygotowaną i ..wymiękł
Awatar użytkownika
Justi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 10 cze 2014 09:22
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Czy można-warto się odwoływać od decyzji ZUS?

Post autor: Justi »

Oj... Darku :roll: nie wiem co mam napisać... :oops:
Dobrze, że to on wymiękł a nie ja :lol: :lol: :D Ciężko było, fakt... :) Ale jaka satysfakcja i prezent na... ;)
Poza tym...orzecznik nie pytał się mnie czy jestem zamężna.... i czy mam ...partnera .... :D
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Czy można-warto się odwoływać od decyzji ZUS?

Post autor: p-siak »

Witam, byłem u tego samego orzecznika. Mówię mu ,,drugi raz jestem u pana", on na to ,,a to pech". Ja na to, ,,że nie pech od razu tylko
informacja taka". Procedura ta sama i na koniec mówi ,,moja decyzja jest pozytywna". Pierwszym razem niezbyt elegancko się zachowałem,
gdyż podkresliłem na opisie MR najwieksze wady kręgosłupa, to go chyba obraziło. Jest Rymanów. Dzięki, że byliście ze mną.
forumowicz

Re: Czy można-warto się odwoływać od decyzji ZUS?

Post autor: forumowicz »

Witaj grzegorzgg67 :kwiat: Więc potwierdza się 8-) że warto się odwoływać :lol: :lol: Gratuluję Rymanowa :!: :!: Życzę udanej rehabilitacji , piękne miejsce :)
Agnes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 321
Na forum od: 09 maja 2011 11:27
Staż sanatoryjny: 5

Re: Czy można-warto się odwoływać od decyzji ZUS?

Post autor: Agnes »

grzegorzgg67,
gratulacje, cieszę się, że tym razem Ci się udało. Udanego wypoczynku życzę i pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8578
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Czy można-warto się odwoływać od decyzji ZUS?

Post autor: Lewek »

grzegorzgg67 pisze:Witam, byłem u tego samego orzecznika. Mówię mu ,,drugi raz jestem u pana", on na to ,,a to pech". Ja na to, ,,że nie pech od razu tylko
informacja taka". Procedura ta sama i na koniec mówi ,,moja decyzja jest pozytywna". Pierwszym razem niezbyt elegancko się zachowałem,
gdyż podkresliłem na opisie MR najwieksze wady kręgosłupa, to go chyba obraziło. Jest Rymanów. Dzięki, że byliście ze mną.

Grzegorz, miałeś pecha, ale takiego malutkiego ;) Najważniejsze, że tym razem orzecznik wydał pozytywna opinię. Życzę trafionych zabiegów, które przyniosą poprawę zdrowia. Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
moniczka_wi
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 15 lip 2014 22:23
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Czy można-warto się odwoływać od decyzji ZUS?

Post autor: moniczka_wi »

Zawsze i od wszystkiego możesz się odwołać. Zwłaszcza jęsli jesteś pewny swoich racji - to trzeba. Tak myślę, trzeba walczyć o swoje. Bo jak nie my o siebie zawalczymy, to kto?
Awatar użytkownika
baltazarka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 16 lip 2014 16:56
Staż sanatoryjny: 3

Re: Czy można-warto się odwoływać od decyzji ZUS?

Post autor: baltazarka »

Warto, stwierdzam to na swoim przykładzie. Pozdrawiam wszystkich wątpiących :D
emilhofer90
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 50
Na forum od: 30 sie 2018 12:01
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Czy można-warto się odwoływać od decyzji ZUS?

Post autor: emilhofer90 »

Witam jaki jest wzór lub jakiś druk może mi ktoś wysłać bo chce się odwołać do Lublina sanatorium...może ktoś pomóc??
ODPOWIEDZ