Pies najlepszy dla serca ;/

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: medi »

Czy ktoś z pasjonatów mógłby mi odpowiedzieć na głupie pytanie ....czy pies może jeść jabłka :?: :?... I już zaczynam cierpieć na samą myśl że za niecałe dwa tygodnie będę go musiała zostawić pod opieką małża :cry: :cry: Biedny szczeniak ,nawet się nie domyśla co go czeka :oops:[ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27705
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Princi »

Medi :kwiat: moja poprzednia towarzyszka życia była wszystkożerna :) najbardziej lubiła chłeptać kawę z mojego kubeczka ;) i podjadać wiśnie prosto z drzewa ;) myślę,że jabłka w rozsądnych ilościach nie zaszkodzą :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: medi »

Mam nadzieję że masz rację bo ...musiałabym jeść jabłka w ukryciu ...on jest jak mafia sycylijska ,jeszcze mi się nie udało zjeść całego jabłka przy nim :evil:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27705
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Princi »

Medi :kwiat: ja przy poprzedniej nie mogłam wypić kawy :roll: ale jak kilka razy chlipnęła ozorem to już miałam spokój :)i tak było co dzień :) poza tym musiała wszystkiego spróbować nawet nie darowała cytrynie :) obecna ma problemy żołądkowe i tylko dlatego staram się jej nie podkarmiać wszystkim :) jeżeli dobrze pamiętam to był u kogoś w rodzinie pies jedzący jabłka :)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: medi »

Mój ładnie już podaje łapę (oczywiście nie za darmo ) reaguje też na pies siedzi :D i pies leży ...prawie .Też usiłuje wszędzie wsadzić swoją mordkę i wszystkiego popróbować ,...śmieci też :evil:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27705
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Princi »

taka kolej rzeczy :) ja już to przeszłam....niby :lol: małe szczeniaczki są takie kochane nawet jak broją i śmiecą :) potem jak są już duże też broją i jak znajdą otwartą komórkę to robią tam sajgon :lol: ...sielanka ;)
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: medi »

Przez moje życie przewinęło się już parę kotów ,chomików i psów :lol: :lol: Wiem ile radości daje posiadanie szczeniaka choć czasami ,szczególnie jak zniszczy coś co darzyło się sentymentem (bukiet zaręczynowy mojej koleżanki np.) ma człowiek dość i najchętniej wpakowałby go do schroniska ,a później przyjdzie toto ,pozamiata ogonem tak że aż mu tyłek na boki chodzi ,wyliże człowiekowi gębę i znów jest dobrze :oops: Skrzywdzić psa to tak jak skrzywdzić dziecko :serce:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27705
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Princi »

zawsze otaczałam się zwierzętami :) w domu była wiewiórka,ślimaki i świnki morskie wyciągane ze śmietnika ;) o reszcie nie wspomnę :) odkąd mieszkam na wsi to hulaj dusza :) a życiobiorcy znosili do domu wszystko i w pewnym momencie to zaczynało przypominać schronisko :) dziedzic znosił ptaki co wypadły z gniazda a nawet trzymał małe polne myszki ;) ale najbardziej uwielbiam pieseły :) i wystarczy ,że spojrzy na mnie tymi swoimi ślepiami a jestem wstanie wybaczyć jej wszystko :) :kwiat:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: medi »

Taaa ,nie chciałam psa ,broniłam się rękami i nogami przed nowym czworonogiem w domu bo wiedziałam że mam w planach sanatorium :evil: A teraz ...cholercia najchętniej oddałabym to skierowanie bo kto będzie dbał o szczeniaka jak ja wyjadę :evil: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27705
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Pies najlepszy dla serca ;/

Post autor: Princi »

podrzuć :) z miłą chęcią zaopiekuję się Twoim skarbem :) :kwiat:
ODPOWIEDZ