Napadowe migotanie przedsionków

Kardiologia, uzdrowiska kardiologiczne, sanatoryjne leczenie chorób serca. Leczenie nadciśnienia, chorób układu krążenia, rehabilitacja po zawałach itp.
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Napadowe migotanie przedsionków

Post autor: Wienia »

Mam pytanie do forumowiczów czy lekarz balneolog może odrzucić wniosek do sanatorium z powodu napadowego migotania przedsionków?
Czy ktoś z Was miał taką sytuację ?
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Napadowe migotanie przedsionków

Post autor: Chmurka07 »

Tak Wieniu, z napadowym migotaniem nie pojedziesz do sanatorium. Jesli masz migotanie i chcesz jechać to migotanie musi być utrwalone. Miałam taki przypadek.
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Napadowe migotanie przedsionków

Post autor: Wienia »

Aniu mam nadzieję,że po wyjaśnieniach lekarza i uzupełnieniu wniosku o niezbędne dane medyczne wszystko dobrze się ułoży i wniosek przyjmą.
To był jeden incydent dawno w grudniu,ale lekarka we wniosku to zaznaczyła i lekarz z funduszu zwrócił wniosek do uzupełnienia.
Teraz jest wszystko w porządku ze zdrówkiem.Czekam na decyzję .Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. :)

No i tu przydały by się plusiki .Aniu wielki plus dla Ciebie. :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Napadowe migotanie przedsionków

Post autor: Chmurka07 »

Wieniu wystarczy buziak ha ha ha. Przerabiałam to więc wiem, z tyn że u mnie faktycznie było migotanie i nici z wyjazdu, a kwalifikowałam się na poszpitalne.
Awatar użytkownika
Wienia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3139
Na forum od: 01 lis 2015 16:00
Staż sanatoryjny: 5

Re: Napadowe migotanie przedsionków

Post autor: Wienia »

Aniu hura.... :lol: zaglądam do przeglądarki i już mam zmieniony status skierowanie oczekujące na wyznaczenie miejsca i terminu leczenia.
Czyli wszystko w porządku ciesze się bo powiem Ci ,że nie do końca byłam pewna jak to oceni lekarz w funduszu. On ma tylko papier i na podstawie badań stwierdza czy przyznać leczenie czy wykluczyć.Oni też mają swoje przepisy i tym się muszą kierować.
Oficjalnie jestem kolejkowiczem. :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2132
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Napadowe migotanie przedsionków

Post autor: Chmurka07 »

Super Wieniu, ciesze się razem z Toba. Ja w środę wróciłam z sanatorium w Nałęczowie i w przyszłym tygodniu wybieram sie do lekarza nukać o kolejny wniosek. Mam nadzieję że wkrótce dołączę do oczekujących :lol: :lol:
ODPOWIEDZ